Sayfa 332/615 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. maşallah dedikçe gidiyor yılı 2 tl demiştik spek biraz daha yüklensen çok iyi olacak okuyorsan...)

2. An itibarıyla ele verme formasyonuna başladı.

3. Sıktı ama artık yaaa.... Sürekli aynı haraket önceden hissede hiç volatilite yok diye kızardım, Şimdi de yerin de durmadığına (İnsan oğlu çiğ süt emmiş)... Bir seferinde de çıktığın yerde tutunda ertesi güne bir umut olsun. Sürekli aynı şey çık yukarlara kal biraz ondan sonra sal gitsin.... Cidden sıktı artık

4. Şaka gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by cemba38 Yazıyı Oku
    Sıktı ama artık yaaa.... Sürekli aynı haraket önceden hissede hiç volatilite yok diye kızardım, Şimdi de yerin de durmadığına (İnsan oğlu çiğ süt emmiş)... Bir seferinde de çıktığın yerde tutunda ertesi güne bir umut olsun. Sürekli aynı şey çık yukarlara kal biraz ondan sonra sal gitsin.... Cidden sıktı artık
    sen buna şükret...bu hisse yinede çoğu hisseye göre sağlam duruyor....endeksin borsanın hali ortada....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sen buna şükret...bu hisse yinede çoğu hisseye göre sağlam duruyor....endeksin borsanın hali ortada....
    Çok haklısın aslında ortak uzun süredir bekleyince hey heylendim galiba... Yeni yılın bizlerin yılımız olması dileğiyle

7. Berkocum lütfen sabah çıktığın yerlerin daha üstüne çıkar mısın!!! xxtrader ile beklentimiz bu ayı 2.00 üzerinde kapatman... Lütfen bizi kırma... 2019'da önce senin sonra senle birlikte bizim yılımız olsun...

8.  Alıntı Originally Posted by cemba38 Yazıyı Oku
    Berkocum lütfen sabah çıktığın yerlerin daha üstüne çıkar mısın!!! xxtrader ile beklentimiz bu ayı 2.00 üzerinde kapatman... Lütfen bizi kırma... 2019'da önce senin sonra senle birlikte bizim yılımız olsun...
    insallah ama saka yapti sabah sabah...

Sayfa 332/615 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •