Sayfa 351/627 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Uçacak kaçıcak böyle kağıtlar birden uçar arkasından bakarsın bir önceki haftada olduğu gibi uçtu ve baktık

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen kac yillik degil kac gunluk borsacisin. Millete olumsuzluk pompaliyon. Anlamiyosan buralarda yazmican. Berkosan super kagittir almasini ve satmasini bil. Çooook ekmegini yedim çokk.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Sen kac yillik degil kac gunluk borsacisin. Millete olumsuzluk pompaliyon. Anlamiyosan buralarda yazmican. Berkosan super kagittir almasini ve satmasini bil. Çooook ekmegini yedim çokk.

Milleti kekleme sahtekar sana mı kaldı kaçgün lük olduğum senin gibi masal anlatmıyorum bu hissede bizde varız ama senin gibi atıp tutmuyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Milleti kekleme sahtekar sana mı kaldı kaçgün lük olduğum senin gibi masal anlatmıyorum bu hissede bizde varız ama senin gibi atıp tutmuyoruz

O sahtekar lafini sana yediririm. Unutma bu kelimeyi. Kekleme mekleme? Masal? Hıı?

4. Olur nezaman istersen heyecanla bekliyorum

5. Karizma06 alıyorum aldırıyorum diyorsun ya tahtayı sen mi götüreceksin.Sığ tahtalarda az mal alıp unutacaksın. Bu tür hisselerde aldırmak değil mümkünse sattırmak lazım veya ölü taklidi yapıp tahta yapıcıdan daha sabırlı olmak lazım ancak öyle para kazanırsın.Bilakis çok alır ve aldırırsan bööööööyle yıllarca 6 sene bekletirler.Aksi taktirde tahta yapıcı muhteremler senden ve senin aldırdıklarından o malları almadan yukarı GÖTÜRMEZLER.

6.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Karizma06 alıyorum aldırıyorum diyorsun ya tahtayı sen mi götüreceksin.Sığ tahtalarda az mal alıp unutacaksın. Bu tür hisselerde aldırmak değil mümkünse sattırmak lazım veya ölü taklidi yapıp tahta yapıcıdan daha sabırlı olmak lazım ancak öyle para kazanırsın.Bilakis çok alır ve aldırırsan bööööööyle yıllarca 6 sene bekletirler.Aksi taktirde tahta yapıcı muhteremler senden ve senin aldırdıklarından o malları almadan yukarı GÖTÜRMEZLER.
    Benim goturmem mumkun degil. En azindan tahtayi biliyorum. Hacim daraldî. Ama gercekten hatiri sayilir kağit aldik 1 ayda. Alacagiz. Bilancoyu gorelim bir. Ondan sonra daha farkli olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Benim goturmem mumkun degil. En azindan tahtayi biliyorum. Hacim daraldî. Ama gercekten hatiri sayilir kağit aldik 1 ayda. Alacagiz. Bilancoyu gorelim bir. Ondan sonra daha farkli olacak.

Hacmin daralması iyiyemi işaret kağıdı alanın sataninin azalması

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Hacmin daralması iyiyemi işaret kağıdı alanın sataninin azalması

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hacmin daralmasî iyiye isaret. Borsanin yukselisine ayak uydurmadi. Takasta İs bankasi 3 milyonu, Yapi kredi 1 milyonu gecti. Kagit 3-4 araci kurumun elinde.

Sayfa 351/627 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •