Sayfa 360/615 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    1.82 1.82 1. 82 önemli sabah alış yaptım ama 1. 82 korkusu var

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben sizin kadar küçük düşünemiyorum kusura bakmayın....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben sizin kadar küçük düşünemiyorum kusura bakmayın....
    Dostum küçük düşünceyi nasıl çıkardın anlamadım ben 1.82 geçilmedikçe sorun var diyorum daha öncede söyledim 1.82 geçilmedikçe yeni bandına oturmayacak hayal satmıyorum ben

3.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Dostum küçük düşünceyi nasıl çıkardın anlamadım ben 1.82 geçilmedikçe sorun var diyorum daha öncede söyledim 1.82 geçilmedikçe yeni bandına oturmayacak hayal satmıyorum ben

geçmesin bu hissede ne zaman düğmeye basacakları belli değil...belki bir 6 yıl daha bekletmeyeceğinin garantisi yok....kumar hissesi....böyle üç kruş aşağı yukarı demeyle günler geçmez....süre olayı tahmin etmek zor o yüzden fazla para bağlamayı doğru bulmuyorum....çok fazla hisse tabana yayılmışsa zaten gitmez....bu hissede tabanda ky fazla olduğunuda düşünmüyorum....

4.  Alıntı Originally Posted by ameeg Yazıyı Oku
    İstanbulyaklaşımından yeni bir kıvırma bekliyorum ama kulağının üstüne yatıyor
    Kıvırcak bir durum yok. Berkosan bugün dünkü yerin altına geliyor. Yani koca bir sıfır. Bilanço 5m degil 50000000m gelse yine cıkmaz......

5. Gerçekten 5.3 milyon tl kar gelse bu hisseyi 3 tl ye çekerler ama malesef durum öyle değil

9 aylık vergi dairesi karı 3.8 milyon tl iken konsolide 211 bin tl geldi. Bu rakam geçen seneki 1 milyon tl 'den bile düşük kaldı. Onca yapılan yatırımlara rağmen.

Yıl sonu vergi dairesi karı 5.3 milyon tl geldi. 9 aylık bilanço daki duruma bakarsak konsolide en fazla 800 bin tl falan gelecek gibi. Bu kar da geçen yıl ki 2 milyon tl den düşük kalacak malesef.

Yani brksn da bu bilanço ile hareket beklemek hayal. Ya spek in keyfi yerine gelecek, ya güzel haberler gelecek yada 3 aylık çok güzel kar gelecek onun kokusu alınmaya başlanınca hisse hareketlenecek.

Nacizhane benim şahsi görüşüm böyle.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Gerçekten 5.3 milyon tl kar gelse bu hisseyi 3 tl ye çekerler ama malesef durum öyle değil

9 aylık vergi dairesi karı 3.8 milyon tl iken konsolide 211 bin tl geldi. Bu rakam geçen seneki 1 milyon tl 'den bile düşük kaldı. Onca yapılan yatırımlara rağmen.

Yıl sonu vergi dairesi karı 5.3 milyon tl geldi. 9 aylık bilanço daki duruma bakarsak konsolide en fazla 800 bin tl falan gelecek gibi. Bu kar da geçen yıl ki 2 milyon tl den düşük kalacak malesef.

Yani brksn da bu bilanço ile hareket beklemek hayal. Ya spek in keyfi yerine gelecek, ya güzel haberler gelecek yada 3 aylık çok güzel kar gelecek onun kokusu alınmaya başlanınca hisse hareketlenecek.

Nacizhane benim şahsi görüşüm böyle.
    Ytd
    Gidecek hisse olsa kendini belli eder. Berkosan normal şartlarda 5 aşması gerekirdi. Çünkü ispanya haberi. abd haberi. 3.8m kar şimdi 5.3 m kar başka hissede olsa ucardı ama berkosan tarihi diplerde. Yaptığı en iyi hareket borsadan önce düşmek.......

7. Yine oturduk 1.70-1.80 bandına

Sayfa 360/615 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •