Sayfa 383/630 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5033 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    katılıyorum. beklemeye tahammülü olmayan, kv de köşeyi dönerim diyenlerin sonu hep hüsran. elbet gidecek ben ov-uv ciyim. alır beklerim
    Ov-uv de bugune kadar berkosan ne yapmis. 2013 ten beri grafigine baktim muthis bir isrikrar abidesi ip gibi grafigi. 6 senedir kagitta olanlarin sonu husran. Bu kagit spakulasyona cok uygun. Spek girerse bu kagidi minare yapar. Ama girermi bilmem bence girer ve en az 5 lira yapar ama bu kagitta kac kisi kalir bilmem. Bilancoya gelince satildi zaten. Cok kotu bisiy olmaz. Kagit toplu biraz citibankin alislari gozukuyo. Devam ederse yukari trend vaslayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Ov-uv de bugune kadar berkosan ne yapmis. 2013 ten beri grafigine baktim muthis bir isrikrar abidesi ip gibi grafigi. 6 senedir kagitta olanlarin sonu husran. Bu kagit spakulasyona cok uygun. Spek girerse bu kagidi minare yapar. Ama girermi bilmem bence girer ve en az 5 lira yapar ama bu kagitta kac kisi kalir bilmem. Bilancoya gelince satildi zaten. Cok kotu bisiy olmaz. Kagit toplu biraz citibankin alislari gozukuyo. Devam ederse yukari trend vaslayabilir.
    citybankı gördüm ov-uv de alacağın yeri bilirsen 1 senede güzel kar bırakır. 2013 dediğin 15 tl den dibe indiği tariftir. tabimi speğin tekrar toplaması için zaman lazım bence zaman doldu toplama bitti. artık ani çıkış inişlerle silkelemelere dikkat etmek lazım. 2019 1. çeyreğe kadar atak bekliyorum.

3. 1.60 lara gideceksin nazlanma bosyere...hisseye ilgi sifir...

4. Bu iniş, açıkçı inişi mi?

Bdayım geldiğine göre fırın hazır.

5. Ee ne oldu şimdi millete gazladınız çok bilenler ses seda yok şimdi de ben zaten satmıştım alttan alıcam hikayesi ulan....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bana ahkam kesen arkadaşlar nerede acaba cok merak ediyorum berkosan gercekten iyi ucmuş.......

7.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Bana ahkam kesen arkadaşlar nerede acaba cok merak ediyorum berkosan gercekten iyi ucmuş.......
    Ben burdayım ve fikirlerimde değişiklik yok çünkü ne artı ne de eksi yönde insanları yönlendirecek görüşler paylaşmıyorum. Herkesin kendi aklı-tecrübesi var, bilgi paylaşımına varım, hangi yönlü olursa olsun yönlendirme içeriklerine de hala karşıyım.

8. Ahlaksızlık işte bu, bu adamlara inanıp umarım hisse alan yoktur ahkam kesenler gördük sizi birkaç boşbeleş yaza yaza millete nasıl gazladı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 383/630 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •