Sayfa 387/615 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Saf dostum gerçekleri söylediğimiz için beyniniz kabullenemiyor bekliyorsunuz umutla siz de tam bir iyimser karaktersiniz hareket alanında olduğu gibi bol stres yaşadığınız anlar sizin yanlış karar vereceğiniz ortamlardır. Sadece takip edenlere hayal satmayın yeter ayrıca sizden fazla hisse taşıdığım belki doğru belki....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kim saf 2 aya anlarız bakalım o zaman ne yazacaksın. hadi ben hayal satıyorum sen ne yapıyorsun sende hayal satıyorsun. ben iyi yönde sen kötü yönde satıyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Kardeş biraz da ben sattım.Aşağı salarsa alırım.
    tamamen çıktım ortak....ilerde tekrar geleceğim....şimdilik başka yerde umut arayacağim.....size bol şans...

3.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    kim saf 2 aya anlarız bakalım o zaman ne yazacaksın. hadi ben hayal satıyorum sen ne yapıyorsun sende hayal satıyorsun. ben iyi yönde sen kötü yönde satıyorsun.
    Kötü değil gerçek maalesef öyle

4.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Kötü değil gerçek maalesef öyle

neye göre gerçek sanki tepe yapmışta neyse kardeşim zamanı gelince yazarım

5. Bak umut tacirinin biri kaçtı millete gazladı umut verdi hooop başka hisseye ona inanıp alanlar ne oldu bekliyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum işte yazılanlar bukadar önemli biri kaçtı biri azalttı

6.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Bak umut tacirinin biri kaçtı millete gazladı umut verdi hooop başka hisseye ona inanıp alanlar ne oldu bekliyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum işte yazılanlar bukadar önemli biri kaçtı biri azalttı

banane herkesin kendi fikri. ben adam gibi ekmek yemeden bırakmam hadi öptüm 5 küsurda konuşuruz inşallah. madem sende var sat o zaman, yoksa sende ne işin var burda. sevgili spekcim

7.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Bak umut tacirinin biri kaçtı millete gazladı umut verdi hooop başka hisseye ona inanıp alanlar ne oldu bekliyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum işte yazılanlar bukadar önemli biri kaçtı biri azalttı

Kastın xxtrader’sa sana biraz vicdan lazım, insan laf atarken biraz insaflı olur. Eski mesajlarını bi oku istersen. Gerçi gerek yok herkes kumaşını zaten belli ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ameeg Yazıyı Oku
    Kastın xxtrader’sa sana biraz vicdan lazım, insan laf atarken biraz insaflı olur. Eski mesajlarını bi oku istersen. Gerçi gerek yok herkes kumaşını zaten belli ediyor.
    aynen kardeşim elinde yoksa niye buradasın, varsa niye satmıyorsun düşecek dediğin halde. aracı kurumun adamı konuşmalarından belli

Sayfa 387/615 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •