Sayfa 443/611 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 4884 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bilanço üzerinde herhangi bir oynama yapmazlarsa 12 aylıkta güzel bir kar açıklar. Bu da fiyatını bayağı yukarıya taşıyacaktır. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    Bilanço üzerinde herhangi bir oynama yapmazlarsa 12 aylıkta güzel bir kar açıklar. Bu da fiyatını bayağı yukarıya taşıyacaktır. YTD
    Pazar değişikliği yapmaz mı ederi 100 milyon halka açık kısmın ederi 30 milyon üstünde, son 2 yıl üst üste kâr açıklamış. Halka açıklık oranı %60 vede açık olan oran da 30 milyon üstünde

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Berkosan ın en cazip tarafı ; geniş ürün yelpazesi ve üretim çeşitliligi ile pandemi dönemi ve sonrasının önemli TEDARİK ci sirketlerine aday olmasıdır !
    Ayrıca bulundugu konum ve cografi özellikler ile de yeni iş ve faaliyet alanlarına sektörlere uygun imkanlara da sahiptir. Sirket yönetimi biraz kendini yenileyip güncelleyip proaktif davranabilse ki özellikle ; maden , enerji , ( rüzgâr, güneş gibi ) yazılım , gayrımenkul , kimya ( Megap ı bir incelesinler bu konuda ) sektörlerinde faaliyet , yatırım , iş ortaklıkları sirketin büyümesi ve gelecegı için büyük katkı saglayacaktır... önümüzdeki sürecte izleyip göreceğiz...ytd

4. Alt pazarda olması büyük bir handikap. Yoksa bu fiyatların senedi değil. YTD

5. Piyasada yaklaşık 10 Milyon hissesi olan BERKOSAN ın günlük işlem hacmi 200...300 binlere düştü. Ne komik değil mi ?
    Şuraya yazıyorum : ve bir kez daha METUR ve KAPLAMİNLE kıyaslıyorum ! ..
    Önce METUR u yakalayıp geçecegiz .Sonrasında da KAPLAMİN..ki ya Kaplamin geri gelecek ya da BERKOSAN ..Kaplaminle bir yerde fiyatı kesişecek...Nitekim gecmiste bunu yaptı da ! Neden bir kez daha... sadece iyi bir yönetim..patron ve de adam gibi... züğürt olmayan ! PIYASA YAPICISI na ihtiyaç var ! izleyip göreceğiz...ytd

6. Mevla görelim neyler neylerse güzel

7. Bir miktar yabancı alımı var. Onlarda ucuz olduğunun farkına vardılar herhalde. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    Bir miktar yabancı alımı var. Onlarda ucuz olduğunun farkına vardılar herhalde. YTD
    Kaplamin le bir noktada fiyatı keşişecek

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 443/611 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •