Sayfa 451/613 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4899 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Yatırımcılar herhalde SATIŞ İÇİN GÖRÜŞMELERE BASLANMIŞTIR haberini bekliyorlar hala anlasılan..o haber düştüğünde BERKOSAN ı buralarda zor bulurlar.! ..Evet "Erken alkan yol alır . " ytd
    Böyle bir haber göremedim link verirmisiniz ?

2.  Alıntı Originally Posted by ANAKONDA Yazıyı Oku
    Böyle bir haber göremedim link verirmisiniz ?
    Satış için bir danısmanlık şirketiyle anlasma yapan bir şirketten prosedür geregı gelmesi gereken bir sonraki HABER , BİLGİLENDIRME AÇIKLAMA satış içın şu kurumla, fon yöneticisiyle..kişilerle görüşmelere baslanmistır HABERI olmalıdır. Bekliyoruz bakalım..Beklentidir sadece evet !
    iİginç bir durum var hissede . Bakalım nereye evrilecek yada hikaye nasıl sonuçlanacak ? Ytd

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Yabancı ortaklık bedelli sermaye artırımı yoluyla mı olacak?

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Buralar sessiz. Güzel bir bilanço bekliyorum. Tavan tavan giderken trene atlayan çok olacak.

5. DNISI aldı başını gitti evet..Dinlenip yoluna devam edecek gibide..ADAM GİBİ ADAMLAR VAR HISSEDE ! AFİLLİ ZENGİN CÖMERT DELİKANLI BABAYİĞİT...

Üzülüyorum..izledikcede böyle için içinde gülüyorum... BERKOSANDA ........YATIRIM.......YATIRIM ...bilmem ne yatırım adlarını kullanarak bir iki Milyon lotla pozisyon alıp sonra piyasadaki kücük yatırımcıdan medet dilenen , el açan SPEK ÇAKMASI ZÜĞÜRT ZAVALLILARA ! KENE gibi yapışmışlar birde...Daha çok beklersiniz siz...ytd.

6. Aynende öyle oldu.. DNISI ikiye katladı fiyatını..Çünkü orada hisseye hakim olanlar DELIKANLI ..CÖMERT ..ADİL...KARAKTERLI...ADAM GİBİ ADAMLAR !.. Kazanırken kazandırıyorlar.. Bizim SPEK ÇAKMASI ZÜĞÜRT ASALAKLARDA hâla KENE GİBİ yapısmış hisseye küçük yatırımcının son damla kanınıda emmeye...siz gitmeden de bu hisseden ne ben nede yeni yatirimcılar gelmez daha ...Debelenin durun zavallılar...Ytd

Sayfa 451/613 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •