Sayfa 453/627 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Hocam son durumda yorumun nedir? Brüt takas sonrası ne olur. Yatırım finans elindeki mal ile ne yapacak.

2. Hissede brut takas bilincli yapılan birseydi.!.Bir planın parcası yada kapışmanın..gorecegiz sonuclarınida.. Hissede hakim gruplar var.. 4 lü grup ! Aylardır neredeyse aynı hisse oranlarıyla ( ki züğürt oldukları için bunlar yeni para koyup hisse oranlarını da artiramıyorlar ) kene gibi yapısmış hisseye ..Hisse çıkarken takoz koyup yukardan satıp düşürüp yerine koyarak küçük yatırımcının kanıni emen asalaklar..
    Takaslardaki o birkac milyon lot kimin o da mechul..Emanet hisseler üzerinden komisyon karsılığı yada corba parasına islemlerde olabilir..Surekli cepten cebe ve neredeyse sabit aylardır takaslarda aynı oranda hisselerle ! ..Bu da düşundürucü ve dikkat cekici !..
    Sonuç olarak Berkosan da yol uzun ve cok seye gebe..Hisse henüz tam olarak toplanmadı ! Az toplu gibi görünenlerde patrona ait hisseler olabilir..
    Önümüzdeki günlerde sirketten gelecek haberler..Takas degisimleri ! Patron yönetim ve piyasa aktörlerinin tavrı hisse fiyatına yön verecek etkenler olacaktır..Ben kendi adıma hala iyimserim...YTD

3. 15.600 000 SERMAYE , 12.500.000 12 AYLIK KÂR , 3 FABRIKA ARAZİ ARSA IHRACAT TEDARİK....
    Siz begenmeyip satın . Alan cok olur bu hisseyi...Hatta yüreginiz yetiyorsa o kuluckaya yattığiniz .....YATIRIMLARDAKI hisseleride satın gorelim inandiriciliginizı ! Ytd

4. 8. 200.000 bin Yil sonu kârı..Berkosan da büyük oyun devam ediyor ! Silkeleyip dökemediklerini Konsolide bilancoyla dökmeye calışacaklar.. Hissede satış baskısının nedeni de belli olmuş oldu böylece..
    Ama boşuna beyhude cırpınıslar bunlar..
    Küçük yatırımcı çoktan 2021 1. CEYREK BILANCOSUNU satın almaya basladı bile.
    Döviz kurunun bu seviyelerde seyretmesi durumumda ÜRETİM YAPAN, TALEP GÖREN BIR SEKTÖRDE ZENGIN ÜRÜN CESITLILIGI ILE TEDARIK ve IHRACATCİ bir sirketin fiyatının bu rasyolarla ve SATIŞ HİKAYESIYLE buralarda kalacagına kargalar bile güler !
    Izleyip görecegiz...

5.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    AVUSTURYALI ve İNGİLİZ firmalar TÜRKIYE de ÜRETIM ve TEDARİK merkezi olarak düşündükleri ve buradan AFRIKA , ORTA ASYA , KÖRFEZ BÖLGESİNE ve AVRUPA ya açılacakları yatırım yapacak sirketler arıyorlarmış. Gecen hafta ulusal basında yazılıp çizildi..BERKOSAN ile satiş ve aracılık sözlesmesi yapan DANISMANLIK ŞIRKETINE duyurulur ! Ne kadar ilgililer ve ne ölçüde tanınır itibarlılar görecegiz...ytd
    bu habere ait link varmı sayın cimşit? zira brksn bilemem ama ayes çelik halat'ın afrikaya ihracatları mevcut ve ingiltere standartlarına uygun CARES yeterlilik belgelerini (tüm dünyaya ihracatta yeterlilik belgesi) 2020 aralık ayında almıştı. bu nedenle , bu yazdığınız haber beni heyecanlandırdı zira hisse bu aralar kıpır kıpır.

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    bu habere ait link varmı sayın cimşit? zira brksn bilemem ama ayes çelik halat'ın afrikaya ihracatları mevcut ve ingiltere standartlarına uygun CARES yeterlilik belgelerini (tüm dünyaya ihracatta yeterlilik belgesi) 2020 aralık ayında almıştı. bu nedenle , bu yazdığınız haber beni heyecanlandırdı zira hisse bu aralar kıpır kıpır.
    Yazıyı yazdıgım hafta içinde Avusturyali yatirimcilarla ilgili haber Star gazetesinde , Ingiliz firmalarla ilgili haberde sanırım Borsa Gündem deydi kardesimk. O tarihlerdeki basına bakilirsa görülebilir ..Bizde haberlere arayıslara karsılık BERKOSANI tavsiye ettik ve danısmanlik firmasına duyurduk acizane !..
    Evet anlasilan Berkosan da bundan sonra da VOLATILITE yuksek olacak ! Cok oyunlar daha..sinirlerine hakim olup sabir gosterenler sonunda kazanclı cıkacaktır insallah..Ytd

7. 4 iş gününde 3 seanstır kapanısta hissenin fiyatını düşük kapıyorlar..Bu tabiki tesadüf degil.. Gayet bilincli yapılan eylem ! Brüt takasa sokmakta oyleydi.. simdide brut takas kullanılarak ve seans sonu hissenin fiyatını düşürerek yatırımcıyı biktırmak.. Böylece de ertesi gün seansında düşük fiyattan ! hisseleri toplamak.. Borsanın bilinen oyunlarından bu da..
    Aslında bu işlemler tam da SPK lık..incelenmesi gereken..
    Sonuçta birileri bu kadar ince hesaplarla birkaç lotun bile pesindeyse ve toplamak istiyorsa ..Bunun içinde bu kadar hile entrika..cambazlık yapıyorsa sirketle ilgili degerlemelerı..gelecekteki beklentileri de farklidır ve daha onemlisi BILDIKLERI BİRSEYLER VARDİR ! Açık veriyorlar..yakalanıyorlar...izleyip görecegiz..ytd

8. ZÜGÜRT ASALAKLAR inatla silkeliyorlar ! Kendilerini heba ettiler KAN EMICI SÜLÜKLER..Ama dökemiyorlar bir türlü.. Demek ki BERKOSAN da ÇÜRÜK YOK ! Saglam hisse saglam yatırımcı...ytd

Sayfa 453/627 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •