Sayfa 457/615 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Ekonomi

Çin'deki kriz Türkiye'ye yaradı! Şimdiden para akmaya başladıKonteyner sıkıntısı dolayısıyla Çin'den mal tedarikinde maliyetlerin artmasının, birçok ülkenin rotasını lojistik avantajı nedeniyle Türk ürünlerine çevirmesi bekleniyor. Uluslararası Nakliyeciler Derneği Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Fatih Şener, 'Global krizler sebebiyle mal tedarikinde zorlanan Batı dünyası emniyet supabı olarak taleplerinin bir kısmını Türkiye'ye kaydırıyor, bir miktar ürünü Türkiye'den almaya başladılar' dedi.
    Bundan elbetteki sürec icerisinde BERKOSAN da payını alacaktır. Bu artan talebe istinaden yapılan yeni bina yatırımları ki bu binalara makineler konulacak tesvikler alınacak..üretim istihdam ciro ihracat artısı olacak...
    Evet BERKOSAN ın ölüsü artık bu fiyatlar...ytd

2. Bu nedenle adamlar hisse satmıyor ! Takaslara bakılırsa...ytd

3. Bu arada HIRSIZ , ÇAKAL HARAMZADE ZÜGÜRT 4 lü grup ! Zorda kalan küçük yatırımcılara çökmüş ellerindeki hisseleri ucuzdan almaya devam ediyor. iyi izlemek lazım...YTD

4. ve bu sömürgen 4 lü grup küçük yatırimcı satmayınca korku vermek icinde ilkel ve hilekar taktikle ! Kendil aralarında birbirlerine satarak hisseyi düşürmeye calışıyor yine. oyunu iyi izleyelim evet...ytd

5. MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR ! İstediginiz kadar baskılayın bakalım ZÜĞÜRTLER ! Bu ACİZ ve ZAVALLI haliniz üzüyor bizi..OTAKLARIMIZIN PAYDAŞLARIMIZIN bu hallere düşmesi...siz DEBELENMEYE devam edin..
    Neyse bu kadar baskı hayra alamet degil deyip biraz daha aldık ve ese dosta da tavsiye ettik.. Mahcup olmayız insallah bakalım...ytd

6. Valla 1500 lotla girdim şimdi 4700 lot oldu hedefim 10000 lot ufak ufak alıyorum hayırlısı bakalim

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR ! İstediginiz kadar baskılayın bakalım ZÜĞÜRTLER ! Bu ACİZ ve ZAVALLI haliniz üzüyor bizi..OTAKLARIMIZIN PAYDAŞLARIMIZIN bu hallere düşmesi...siz DEBELENMEYE devam edin..
    Neyse bu kadar baskı hayra alamet degil deyip biraz daha aldık ve ese dosta da tavsiye ettik.. Mahcup olmayız insallah bakalım...ytd
    çok ümidim vardı bu hissede lakin bu kadar adilik olacağını düşünmedim adamlarda ne sabır var ya 6 ay oldu hisse sürekli eksimi olur ,ama adamlarda para çok sadece burada değiller birçok tahtada iş yapıyorlar ozbal, tuclk girdim yinede birkaç bin lot alım fikrim var forumda ümitle konuşan arkadaşlar gördüm 3 fabrika var fakat bunlar şetefsiz , bir satış bahanesi ile kağıdı yukarı sürüp oradan ele verdiler , hergün neredeyse eksi yaparak bugünlere gelindi 14 ten maliyeti olan adamlar bitti allahtan 3,5 kağıtta çeşitle alım yapıyorum 1 hısseye kalsam batmıştım takipte kalacam kademeli alıım yapacam bol şans herkese

8. Fazla gücünüz kalmadı SÖMÜRGEN ZÜĞÜRTLER ! Bu saatten sonra zor baskılarsınız artık hisseyi..Baskılayında dahası satında görün PIYASANIN GÜCÜNÜ ! PİRANA SALDIRI cok yakın...an meselesi...ytd

Sayfa 457/615 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •