Sayfa 470/622 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 4975 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by YavuzS63 Yazıyı Oku
    Çimşit bey hissede çok eski ve bilgi sahibisiniz, tlgram da berkosan gerçek yatırımcılar grubunda mümkünse sizi de aramızda görmek istiyoruz, tecrübe ve bilgi paylaşımı için,
    Inceliginiz , nezaketiniz , teveccühünüz ve anlamlı davetiniz icin tesekkurler güzel kardesim.. Evet hissede eski sayilirım..orta ve uzun vadeli düşünen birazda.. Tabi kendi capimda inatlasma birazda ilkeler degerler ugruna ! Hala bunlara onem veren biriyim.. Rahatım ben acelemde yok ve hedef fiyatlarimda kat kat ustunde artik.. Ara ara ugruyorum foruma da..Baska hisselerde de takiliyorum.. Kimya ve Gıda sektorunden..sadece bu forumda ve iki hissede yazıyorum ara ara..Baska forumlarda hic olmadım..pek sosyal medya kullanicısı da degilim ..
    Evet hissemiz icinde vakit yaklasıyor. Bilancoya gore Mayis , Hazirana daha iyi fiyatlarda girecegiz insallah..Tabi endekste bir düzeltme ihtimali oldukca artti ve Berkosan ın da bundan etkilenme ihtimali her zaman mevcut..Ama güzel günlet bizi bekliyor evet..ozellikle yılin 2. Alti ayı...
    Bol kazanclar tüm paydaslara ve emegi gecen... ytd . selam ve sevgi ile..

2. Mart ayi DİİB ( Dahilde isleme izin belgesi , yani ihracat ithalat yapabilme izin belgesi ) alan sirketler bircogu acıklandı. Berkosan ı göremedim. Ihracatcı sirket. Bu ayı pas mı gectiler acaba ? Biz mi kacirdık ?...Bir bilgi acıklama iyi olacak .ytd

3. Gayet güzel surpriz bir bilanco bekliyoruz sirketimizden ! Insallah yaniltmaz bizi..sira bizde evet Mayis ve Haziran ayları BERKOSAN icin güzel gelismelere ayna olacak insallah..ytd

4. Gelen 1. Ceyrek bilancoyla gecen yılki 12 aylik bilancoyu teyit etmis oldu..12 aylik bilancoya inanmayan ve tereddut edenler simdi daha emin ve güvenle risk alacaklardir. Evet oyle anlasiliyorki yil sonu kârıda 25..30 Milyon arası gelme ihtimali dogdu. Kaldı ki tapu sicil kaydini aldigı arsayıda gayrımenkul yatirimi ollarak yeniden degerlemeye tabi tutarsa evet yıl sonu bilancosu rahatlikla 30 Milyon ve üstü rakamlar gelebilir..
    Berkosan ın artık ölüsü 10 TL . Yani dip fiyatlar...yatirimcilar ve isi bilenler yeni duruma ve beklentilere gore pozisyon alacaktir artik..Mayis ve Haziran aylariyla beraber ozellikle yilin ikinci 6 ayı berkosan icin iyi fiyatlamalara gebe evet . İzleyip görecegiz..ytd

5. Evet 17 Mayıs 2022 tarihli BORSA GÜNDEM sitesinde BERKOSAN ı analiz etmisler ve BU BÜYÜME ORANLARINA göre FIYATININ DÜŞÜK KALDIGI tespitinde bulunmuslar. Kesinlikle oyle bence de. 3 Aylıkta 61 Milyon hasilat satis yapan bir firma ki yıllıkta yaklasık 250 milyon hasilata gelir ki bu rakamlari gerceklestiren bir firmanin fiyatı 9...larda olmamalı.ve oyle görulüyorki firma yeniden kapasite artiricı daha genis kapsamli , büyük hacimli yatirimlar yapma zorunda kalacak...
    ve yine ayrica Berkosan ın YENILENEBILIR ENERJI YATIRIMI , GERİ DONÜŞÜM HAMMADDE YATIRIMI , ARSALARIN YENIDEN DEGERLEMESININ YAPILMASI ve PROJELENDIRILMESI...gibi yeni alanlara , aksiyon ve planlamalara ...evet GUNCELLENMIS GERCEK BIR VIZYONA , üzerindeki uyusuklugu , olü topragini , miskinligi ve korkakligi atacak UFKU VIZYONU CESARETI GÜCÜ BILGI VE BECERISI OLAN yeni bir ANLAYİSA EKIBE YONETIME ve LİDERE ( CEO YA ) Ihtiyac var !.. ytd

6. Berkosan da görülen o ki SÜNEPE MİSKİN CULSUZ BALDIRI CIPLAK ASALAK takım yine isbasında ! Üc bes gariban Berkosan yatirimcısinin rızkina göz dikmiş hakkını gasp ederek yine ...Bir kurtumadık AÇ ZÜĞÜRT HARAMZADELERDEN ! .
    Evet hisseye cokmüs kan emici zavalli yaratiklar yine hisseyi baskilayarak kucuk yatirimcinin hakkini gaspetmeye hisseyi elinden almaya belliki.. .Hile ve korku salarak ellerinden aldiklari hisseleri de bir güzel istifliyorlar..Takaslarda goruluyor hersey ! .yine hangi oyun ve entrikanin ucuz hesaplarin pesindelerse artik..
    Tabi birde amac hissenin fiyatinı Mayis ayı sonu itibarıyle düsük kapayarak guveni sarsmak ! Debelenin durun zavallilr..Ancak akrep gibi kendi kendinizi sokarsiniz ! Ytd

7. Bu arada PATRON ve YÖNETIM her ne kadar kendi sirketlerine güvenmeyip , o itibarı insiyatifi cesareti yada IYINIYETI ! gosteremeyip bir geri alım programı bile yapamıyor olsa da ..ben kendi adima kücuk bir ortak , paydas olarak 8.60 altında fiyatlarda hisseye destek olmak ve güven adina sirket hisse fiyatının bu fiyatların daha ustunde olmasina olan inancimla kendi adima ısrarla HİSSE ALIMLARİMA devam edecegım...Kendi düsuncelerimdir . Ytd

8. Evet. Bu saatten sonra YA HERRO YA MERRO..Biz cılgin Türkler severiz inatlasmayı risk almayı..Artık ya beraber batacagız ya beraber cıkacagız..Kuyrugunuzdan yakaladım sizi kacış yok size beyler..Baskilayin bakalım . Nereye kadar ? Nedir karın agriniz ? Bu agrıyı tasimak size yeter ! Biz gayet relaksiz zamanimizda cok...8.30 ile 8.60 arasinda da ben kendi adima ceketimi satar yine o fiyatlardan alirım hisseyi..
    Arsaları makine demirbasları binası..yaptigi ihracatı yeter..sirket daha subat ayinda yaklasık 4.7 Milyon USD ihracat izin belgesi aldı..
    ve yine 3 aylik cirosu satislari yaklasik 61 Milyon ki yillikta busekilde devam etse bile 250 Milyona yakin eder. Su anda da BERKOSAN piyasada nerdeyse yillik hasilatinin yarisi degerinden islem göruyor. Olacak is mi bu ? Hangi akla mantiga reel hesaplamalara uygun ?
    Piyasa er gec bunu fiyatlayacak bu aradaki farki kapatacaktir ! Bizim zamanimiz cok...YTD.

Sayfa 470/622 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •