Sayfa 472/611 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 4884 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. https://t.me/berkosanberkosan
    Elinde Berkosan hissesi bulunan veya almayı düşünen arkadaşları grubumuza bekleriz... Burada da yazılan kan emici ******** tayfa Ahmet bilmez arife ve hediyet ve diğer yardakcilarina karşı koyabilmek için birlik olabilmek için

2.  Alıntı Originally Posted by YavuzS63 Yazıyı Oku
    hocam telegrammm kullaniyorsaniz lütfen şu kan emici tayfayi tanımamız açısından gelin https://t.me/berkosanberkosan
    Güzel kardesim inanın sosyal medya kullanmiyorum hic..Sadece ara sıra forumda simdilik iki hissede yaziyorum. O da ilklerden eskilerden oldugum icin..
    Zaten berkosandaki o CORBACI , ZÜGURT , HARAMZADE , ASALAKLARI ...Kuyruklarindan yakalamısım ben ! Yüklü sayılır elimdeki hisse oranida..Madem HİLE ENTRIKA ! Benimde amacım onlari baskiya zorlamak..zamana oynayarak onlarıda bizimle beraber zarara ugratmak ! Bakalim nasilmis ? Ben gayet rahatım..zaten buradaki hisselerimide bagıslayacagim evet.. Ülkeme SAVUNMA SANAYI MILLI MUHARIP UCAK projesine insallah..Apolitik , vatansever, ulkesine, insanına asık bir ogretmenim..baska düsunce hesaplarimda yok ...Degerlerimizden sapmadan...
    Evet Berkosan da da yılin ikinci yarisini bekliyorumdum hareket icin..sanirim Agustos ayi ile yavas yavas hareketleniriz. Ama Alt pazardan cikmadan 12...13 leri gececegimizi sanmiyorum..
    Alt pazardan da sanirim Ekim ayında cıkarız Ana pazara..sonrada ralli baslar 9 ve 12 aylik bilancolarla..sadece kendi görüslerimdir.ytd.

3. Pazar degisikligı guncellemesi Eylül ayı basında da olabilir..Eylül yada Ekim olacaktı..ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Pazar degisikligı guncellemesi Eylül ayı basında da olabilir..Eylül yada Ekim olacaktı..ytd.

Eylül 15 de pazar değişimi olanlar belirlenecek 1 Ekim'de yeni pazar değişimi olanlar işlem görecek, 10/15 Ağustos civarı bilanço gelecek 23 Ağustos ta temettü verilecek Norveç alımını da pazar degisimi zamanına denk getirdiği zaman üst pazara çıkacağını düşünüyorum. BRÜT TAKAS OLAYİ KÜÇÜK YATİRİMCİ İCİN İŞKENCEDİR BİRAN ONCE KALDIRILMALI

5. Evet. Bu saatten sonra Berkosan da daha iyiye gider kotü olmaz insallah..Kurt düstü bir kez ! Önce su bilanco bir 7..8 Milyon civarı hatta üzeri bir gelsin.piyasa o rakamları bu kez ciddiye alıp satın alacaktir. Sonrada diger gelismelerle aynen..özellikle de pazar degisikliginden sonra ralli baslar diye düsünuyorum..Bu fiyatlar oldukca uzakta kalacaktır o gün..ytd

Bugün koyda güzelce bir tekne gördüm, merak ettim fiyatına bakayım dedim 75 milyon TL imiş. Bizim Berkonun piyasa değeri 145 milyon TL. Koskoca Berkoyu satsak 2 tekne alamıyoruz. Ederini bulacaktır, bekliyoruz.

7. https://t.me/berkosanberkosan

Elinde Berkosan hissesi olan veya almayı düşünen arkadaşları bekliyoruz buyrun birlikte savaşalım bu kansız tayfaya karşı

8. Yapılan değerleme de sadece Bozüyük ve Saray için yapılması ve bununda normal değerinin yarısına yapılması ve bu değerlemede Makina Teçhizat Stoklar olmamasına rağmen 3 kat artış olmuş kaldiki herşeyiyle değerleme olsaydı 7/8 kat artış olması gerekirdi... Ve değerlemesi hiç yapilmayan %100 sahibi olduğumuz Valencia (otomotivde dünyanın 2 numaralı şehri) ve %60 ortağı olduğumuz Sırbistan fabrikasının olmamasi gerçek değeri göstermesine engel olmuş. 140 milyon değil bana göre tam anlamıyla değerleme yapılsaydı 600 milyon olması gerekirdi en azından. Şirketten Yurtdışı için de bir degerleme ve bilgi paylasimi yapılmasını isteyebiliriz değerleme yapılsın ve özellikle Valencia (İspanya) da ne üretiyoruz Sirbistan da ne üretiyoruz durumları nedir bilmek istiyoruz

Sayfa 472/611 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •