Sayfa 474/604 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 4832 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Nitekim cimento ve demir celik sektorü beklentiyi gecen haftadan satin aldi ve bu haftada aynen devam ediyor..Ardından ısı yalıtım sektörü de hareketlenecektir..
    Ne demis atalarimiz : " Erken kalkan yol alır. " ytd.

2. Bir zamanlar ekurisi KAPLAMIN de 80 TL oldu ya ! Daha da zor alirsiniz benden hisse..Er yada geç sende geleceksin o rakamlara ! Dolar bazlı yerlerde sürunuyorsun.. 10 yıl önce 9 doları gördün . 10 yıl gecti o kadar ciro hasılat satıs büyume arsa bina demirbas amortisman makine ihracat degerleme enflasyon farki ! ve hala daha 0.6 cent bile degilsin !
    Evet Berkosan yatırımcısına BORCLUSUNUZ ! ÜZERINIZDE KUL HAKKI VAR...VEFA BORCU ve de...EY YÖNETİM ! EY PATRON ! Dua edin ömrünüz yetsinde ödeyebilesiniz ! ..ytd

3. Sirketi yine üst pazara geciremediniz. Yazıklar olsun size..Bari hisse geri alımi aciklayinda sirketinize güvendiginizi ve sahip cıktıgınızı gösterin ey HARAMZADE YARATIKLAR ! ytd

4. BERKOSAN Agustos ayında yaklasık 4.7 Milyon USD ihracat ve 2.8 Milyon USD ithalat izin belgesi almış.
    Sirket catır catır ihracat yapıyor. Agustos izni yaklasik 84 Milyon TL ama fiyatı yerlerde hala..Gectik yönetimi patronu piyasa aktörleri nasıl bunu görmez fiyatlamaz o ilginç ! Güven sorunu ilk akla gelen tabiki..ytd

5. Lot sayimi herhafta arttiriyorum. Piyasa degeri itibariyle sirket bedava. İlla ki sabreden kazanacaktir. Amma 1 yil amma 3 yil. Ev alacagim bunu sattigim zaman

6. Portfoyunun 1/3 ü oldu. Enerji isinma sorunu = yalıtım sektörü

klimasan ve berkosan muhteşem ikili gibi duruyor.

9 aylık bilanço için 200 yıl sonu için 350 civarı ciro açıklayacağını düşünüyorum.

9 aylık bilançoda min. 15 milyon kar gelir.

özsermaye en az 58 milyon artacak. pd/dd 1.5 gibi bir seviyeye düşecek

türkiyede 2 fabrika , sırbistan ve ispanya da 2 iştiraki varken 1 de norveçli üreticiye %50 ortak oldu.

cirosunun %65'i ihracat gelirinden oluşuyor, norveç hamlesi sonrası bu oran %70-75 olabilir. ve şirket 160 milyon (8.5 milyon usd'ye işlem görüyor)

kış avrupada sert geçecek. yalıtımın her türlüsü değerli olacak ve bu şirket yalıtım ile ilgili çok şey üretiyor ve avrupaya satıyor.

hikayesi hazır gibi. patlamayı bu kış yapabilir.

tek handikap sığ tahtası ve alt pazarda olması

dikkatli gözler ile takibime aldım açıkçası

Sayfa 474/604 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •