Sayfa 480/623 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 4980 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bence endeks ve dolar bazlı çok ucuz kaldı dönüp boşlukları dolduracak kadar zamanı yok bedelsiz var üst pazar çıkma ihtimali birde Norveç fabrika ortaklığı son ihtimale pek olasılık vermiyorum saygılarımla

2.  Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    Bence endeks ve dolar bazlı çok ucuz kaldı dönüp boşlukları dolduracak kadar zamanı yok bedelsiz var üst pazar çıkma ihtimali birde Norveç fabrika ortaklığı son ihtimale pek olasılık vermiyorum saygılarımla
    neye göre ucuz kaldı...ne kazanıyor şirket fk kaç..bence uyuşmazlık var...temel ile teknik uyumsuz...ilerde olacak demekle olmaz ya olmazsa ne olacak somut bir adım yok..

3. Spk güldürüyor beni,yahu şuana kadar 77 bin lot işlem olmuş "olağan dışı fiyat ve miktar haraketleri"ile ilgili yazı istiyor.Gün içinde tavandan başlayıp taban olan kağıtlardan bilgi isteyen yok..hakikaten komedi

Berkosan ile alakalı yakın zamanda ana pazara ilişkin gelişmeler olabilir. Yavaş yavaş bedelsiz için de sona doğru yaklaşıyoruz

25 üstü deneme sonrası bir miktar gevşeme olması normaldi.

az biraz daha gevşeme sonrası bedelsiz onayına kadar 30 lira ve üstü rakamlara ilişkin beklentimi sürdürüyorum.

bu piyasa değerinde şirket kalmadı bistte ? kaldı ki berkosan gerçekten alanında önemli bir şirket

bölünme sonrası daha agresif fiyat hareketleri bekliyorum.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, analiz notlarımdır

5. bedelsiz olayı prim yapmıyor artık hocam bedelsiz olayını büyütmeyin..

6. Bence berkosan yönetimi yeterli güveni vermiyor dünkü blldirimin benzeri daha öncede yapılmıştı o vakitte bugünkü harekete benzer bir harekat olmuştu sanki bilinçli yapılıyormuş hissine kapıldım sanki birilerine mal toplatiyorlar gibi görünüyor ama şundan kesinlikle eminim berkosan yonetimi iyi niyetli değil hatta yatırımcı düşmanı umarım Allah fırsat vermesin

ben şahsen orta vadeli yatırımcıyım, küçük düzeltmeler ile çok ilgilenmiyorum

bedelsiz sermaye artırımlarının fiyata etki etmediği fikrine hiç katılmıyorum bu arada ! bistteki son dönemdeki sermaye artırımlarına referans olarak bakılabilir

ana pazara geçince bu şirket hissesi için hikaye değişecektir

8. Hayırlı olsun ortaklar yılbaşından sonra ana pazarda işlem görmeye başlayacak

Sayfa 480/623 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •