Sayfa 484/611 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 4883 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

kötü piyasaya ayak uydurdu maalesef ! hacimsiz bir biçimde aşağı süzülerek teknik olarak kritik bir eşiğe geldi.
    şirketi temel açıdan çok beğendiğimden dolayı orta vadeli olarak yatırım programımı değiştirmek istemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    fiyat boşlukları var dolmadan zor..
    boşluk dolmak üzere 8.34 de olay biter...

12.99 tarihi zirvemizde tavan noktadayız.

hedefimizde en ufak bir değişim yok inşallah.

bu fiyatlara bu çapta bir şirket yok.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    12.99 tarihi zirvemizde tavan noktadayız.

hedefimizde en ufak bir değişim yok inşallah.

bu fiyatlara bu çapta bir şirket yok.
    Temel desteklemiyor...Ben gelecek bilançodada birşey değişeceğini düşünmüyorum...Olduğunda görürsünüz diyorsanız bu bir tercih meselesi....Hissede görünen iyi toplanmış...

yeşil - sarı arası bölgede zorlanma söz konusu ! aşabilirsek önü ucu açık biçimde açık olur

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yeşil - sarı arası bölgede zorlanma söz konusu ! aşabilirsek önü ucu açık biçimde açık olur
    hisseyi iyi toplamışlar..

7. Hem güclü bir IHRACAT hem de önümuzdeki zaman diliminde muazzam bir IC PAZAR potansiyeline sahip bir sirket BERKOSAN..
    Evet. jeopolitik konumu , dıs pazarlara yakinlik lojistik ve merkezi konum..Trakya bolgesi Enerji merkez ussü olması durumunda varlik deger artisı..buna bagli yeni yatirimlar..yeni is ortaklikları..sirketin sermaye ve ozsermayesinin güclenmesi ve büyumesi..
    Evet ozellikle ic pazarda sektore verilen tesvikler ve yeni konut projeleri acilimi onümuzdeki birkac yil sirket icin muazzam bir potansiyel , satıs ciro ve hasilat artisi ile beraber yuksek kâr artislarinı dogurabilecektir..
    Yine EURO / USD paritesinin EURO lehinde gelisme gostermesi de ihracati acisindan ki satislarinin cogunu Avrupa ya ve EURO uzerinden gerceklestirmesi nedeniyle ( ayrica Sırbistan ve Ispanya da iki istiraki de mevcut ) giderlerde bir azalmaya ve kârında olumlu artisa katki verecektir..
    Evet sirket istikrarli kâr eden , buyuyen ozsermayesi güclenen temettü veren bir sirkete dönüsmekte..
    Eger 4.ceyrek bilancosunda yine ; satıslarin maliyeti , yukumlulukler ,... gibi gider artisı hile ve oyunlarina basvurmazlarsa guclu hasilat artisı enflasyonist etkiler ve favök ve de VARLIK YENIDEN DEGERLEME KÂRI etkisiyle gecen yila göre % 100 ün uzerinde ki ( bunlar ısigında tahminen 40 Milyon ve üzeri ) bir kar acıklamasi bekliyorum...izleyip gorecegiz.
    Sesli dusuncelerimdir...ytd

8. Depremden bu ana 9 gün oldu ve su ana kadar Berkosan dan deprem bolgesine ve yardım kurumlarina bir bagış katki aciklaması duymadık.. pandemi döneminde de aynı tavri göstermislerdi bildigim kadariyla..
    VATAN ULKA MILLET SEVGISİ , VATANSEVERLIK SAMIMIYET boyle zamanlarda belli olur !.
    Hisse geri alımı yapacak ve aciklayacaklarinı da hic sanmiyorum..
    Insallah bu kez beni mahcup ederler ! ( Evet bir bilgilendirme aciklama bekliyoruz
    ) Izleyip gorecegiz..ytd

Sayfa 484/611 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •