Sayfa 503/615 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

ilk mürdüm kanal denemesinden sonra beyaz kanal dışına çıkışında attığı feyke ve devam eden yükselişe şapka çıkarılır..

kısada, kırmız yatayda kaldığı sürece sorun yok.. yeşil yukarı çaprazlarla sat verse de kırmızı çaprazı gelmeden hafılemeye gerekte yok..yine de 37.44 dikkat çekici bir direnç
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Borsanın güzide bebek şirketi yabancıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Yabancı oranı hergeçen gün artıyor. Aracı kurumlardan yada programlardan bunun bilgisini alabilirsiniz. Bu hafta bankof sürekli alıp satmadığına göre trade için almadı bu hisseyi.

Hisse ana pazara çıktıktan sonra hikayesi yeniden başladı, yabancılar artık elinde bu hisseyi biriktirmeye başladı. 33 34'lü fiyatlardan bile hisseyi alıyorlar. Demekki hedefleri çok büyük. Bu şirketin kendisininde hedefleri büyük zaten.

Çünkü şirketin potansiyeli çok büyük. İspanyada fabrika , Sırbistanda fabrika , türkiyede 2 fabrika. Vee vee en önemlisi 2,5 yıldır bahsi geçen norveçteki skumtech firması ile ortaklık konusu. Artık 2024 ilk çeyreğinde ortaklığın açıklanacağının KAP'ını attı berkosan. Norveç'tede bir fabrikasının olması , ihracatı %70 olan bir şirket için büyük bir lwl atlama olacak. Her geçen gün artık dövizden dolayı , bebek şirketin karı katlandıkça fiyatıda akıl alamayacak derecede katlanabilir

Finansallara miktar olarak bakmamak lazım. Mesela düşününkü bir ferrariye yazılım atarsanız 20 beygir yükselirse bunun farkını arabada hiç hissedemezsiniz. Ama 1 motor düz bir arabaya 20 beygir eklerseniz bunun farkını hissedebilirsiniz. Aynı şey berkosan içinde geçerli , küçük olduğu için bu yaptığı işler ona çok çok büyük olarak dönecek.

Dövizden elde ettiği kar keko reisin söylediği gibi cabası. İhracat oranı çok yüksek. Ekonomi bakanının ihracat yapmayacan şirketler için üzücü konuşmalarını duymuşsunuzdur. İhracat yapan şirket candır, döviz artar daha çok kazanırsın. Avrupada bir şirket daha ekstra döviz kazancı daha

Bu fiyatlar buralar 4-5 ay sonra bedava kalacağını düşünüyorum hala. Geleceğin SASA'sı sloganımı devam ettiriyorum.
    Borsa aleminde adından çok fazla söz ettirecek BERKOSAN.

Herkese iyi günler.

4. Son yükselişiyle 1 USD zirveyi kırdık. 2.5 USD ve 4 USD önümüzdeki yeni zirveler görünüyor. Ara ara düzeltmeler yapabilecek olsa da teknik görünüm olumlu.

5.  Alıntı Originally Posted by alltimeinvest Yazıyı Oku
    Son yükselişiyle 1 USD zirveyi kırdık. 2.5 USD ve 4 USD önümüzdeki yeni zirveler görünüyor. Ara ara düzeltmeler yapabilecek olsa da teknik görünüm olumlu.

tahtacılar bu grafiğe göre hareket ederse yaşarız....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

7. bir iki gündür süren düzeltme bu gün bitmiş işaretlerini veriyor...umarım biter ve artık kendini 40,00-50,00 aralıklarına atar...önümüzde çok değerli iki beklentisi var...birincisi norveçteki şirketin yarısının satın alınması haberidir...ikincisi de bilançosudur...ben bu bilançonun çok süpriz ve çarpıcı olacağını düşünüyorum...

ben bu bilanço ile berkosanın aydınlanmış yol haritasının piyasa tarafından görülmeye başlanacağını düşünüyorum...artan ciro...artan net kar..artan öz sermaye...bedelsiz potansiyelinin çok artması...bu bebek için güzel şeyler bunlar...bunlar da hissede heyecan yaratarak hisse fiyatının yukarılara gitmesine zemin hazırlayacaktır...sabırla beklemeye devam...hem de hiç trade etmeden...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. 10 yıldır 1 usd üstü aylık kapanış yapmamış 2024 ocak kapanış 1 usd üstü aksiyonlu boğa ….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 503/615 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •