Sayfa 516/623 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 4982 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ancak 23.70 - 23.82 aralığına düşerse bu olumlu sinyalleri kaybedebilir ve 32.02 desteği önem kazanır.. iyi çalışmalar..
    tm gözler biraz bozuk ama bu destekleri kör bile yazmaz.. 23.70 23.82 sehven yazılan destekler.. doğrusu 32.52 34.02
    bu aralığın dışına çıkış yön konusunda belirleyici olabilir.. CRLN seviyesi de 34.78 seviyesine düştü..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Bofa 130 bin lot daha satarsa malsız kalacak yine..
    Yarın 1-2 saat eksilerde gezerse tadından yenmez..

3. Şahsen bu tür günübirlik hareketlere pek takılmam...Şu haberler gelsin, bilançomuzu görelim; su akar yolunu bulur elbette...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. bazı arkadaşlar berkosandan kap bombardmanı bekliyor...oysa yeni yeni büyümeye başlayan bir şirketten bunları beklemek haksızlıktır...şu anda berkosanda beklenebilecek şey güzel bir bilanço vede norveçten gelebilecek satın alınma haberidir....gittikçe güzelleşen bilançolar anlayanlar için yeterlidir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kazançkapısı dostumuzun gelmesi ile moralimiz iyicene arttı..piyasa değeri 1 milyar kalan hisseler neredeyse kalmadı...berkosan hem güzel karlar yapıyor hem de güzel beklentilere sahip...boşuna bebek hisselerde sabırla beklemiyoruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bofa 130 bin lot daha satarsa malsız kalacak yine..
    Yarın 1-2 saat eksilerde gezerse tadından yenmez..
    Tam düşündüğüm gibi yaptı sabah..pozisyonumu daha da artırıyorum..bofa sabah 55 bin lot satıcı iken 75 bin lot alışa geçti

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Tam düşündüğüm gibi yaptı sabah..pozisyonumu daha da artırıyorum..bofa sabah 55 bin lot satıcı iken 75 bin lot alışa geçti
    dostum sen bu bofayı çiğ çiğ yersin valla...tebrikler...

8. Tahtacı abiler, dikkat edin yakında malınız kalmayacak...Benden de destek madem öyle...Bu kadar söylüyorum...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 516/623 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •