Sayfa 517/625 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 4996 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Tam düşündüğüm gibi yaptı sabah..pozisyonumu daha da artırıyorum..bofa sabah 55 bin lot satıcı iken 75 bin lot alışa geçti
    Hocam sen arttırıyorum malı dedıgınde malı cekıyor yukarı sen hep alıyorum de😁hayırlı haftalar

2. Bir maaşallah diyeyim. Ayağın bereketli geldi kazançkapısı dostum.

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bir maaşallah diyeyim. Ayağın bereketli geldi kazançkapısı dostum.
    Ayağım derken
    Başka şeylerde oldu,olacak..

4. 2023/12 550 milyon tl hasılat ile kapatırız muhtemelen..
    Şirket stratejik öneme sahip iklimi sert bölgelere yatırım hamleleri taktire şayan..
    Karlılığı olup da ihracat oranı yüksek ve bu ivmelenmeyi atan şirket piyasa değeri 1 milyar tl

5. İnşaat-otomotiv-ayakkabı,çanta-ambalaj sektöründe çeşitliliği artırarak bu alanda da büyümeyi agresifleştireceğine inanıyorum..
    Gerçekten 1 milyar pd şaşırtıcı..

6. Berkosan için herşey çok daha güzel olacak. Bu şirketin üç haneli fiyatları görmemesi için hiçbir sebep yok.
    Herzamnki sloganım geleceğin SASA'sı.
    Yeni yapacağı avrupadaki ortaklık , sırbistan fabrikasına yeni üretim hattı kurması. Dolarsın sürekli artması. %70'e yakın ihracatçı olması. Ve daha yeni yeni büyümeye başlayan bebek bir şirket.

Sayılan şeyler büyük şirketler için normal gelebilir ama , amatör bir takıma ronaldonun geldiğini düşünün , ilerlemesi ve büyümesi çok hızlı olur değilmi , ve ronaldo gelmeden önceki takımın değeri geldikten sonra başarılarından sonra kat ve kat katlanır. Ama Büyük takıma gitse Ronaldo takımın büyümesi için büyük etkileri olmaz takım zaten büyük.

Örnek biraz absürt olsada anlatabildim umarım. Şirket ufak olduğu için yaptığı işler onu 1 level değil 10 level atlatıyor hep.

Bu fiyatlar 5-6 ay sonra gerçekten vay bee zamanında ne kadar ucuzmuş diyeceğimiz fiyatlar. YTD.

Sayfa 517/625 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •