Sayfa 52/611 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4883 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by didim Yazıyı Oku
    Filler çayırda tepişirken karıncalar ezilmesin bozkurtali..
    Karıncaların kaybedeceği bir kırıntı olur didim.

2. Dün açığa sattıklarımı bugün yerine koydum rahatladım. Şükür, ben koymadan çekip gitmedi. Sonra tekrar baktım sert gidiyor, bir açığa satış daha yaptım. Sonra sağolsunlar yine yerine koyma şansı verdi. Sonra bir daha yukarı yaptı, bu defa açığa satış yapmaya cesaret edemedim. Neyse, bu kadar da yeter. Teşekkürler Berkocan, dün yaklaşık 1 milyon 198 bin lottan fazla açığa satış olduğunu görünce, ben dahil bütün açıkcıları öperler diye ödüm kopmuştu ama atlattık şükür. Sizlere bol kazançlar, yatırım tavsiyesi değildir.

3. İyice kızıştı filler

4.  Alıntı Originally Posted by entelekia Yazıyı Oku
    Dün açığa sattıklarımı bugün yerine koydum rahatladım. Şükür, ben koymadan çekip gitmedi. Sonra tekrar baktım sert gidiyor, bir açığa satış daha yaptım. Sonra sağolsunlar yine yerine koyma şansı verdi. Sonra bir daha yukarı yaptı, bu defa açığa satış yapmaya cesaret edemedim. Neyse, bu kadar da yeter. Teşekkürler Berkocan, dün yaklaşık 1 milyon 198 bin lottan fazla açığa satış olduğunu görünce, ben dahil bütün açıkcıları öperler diye ödüm kopmuştu ama atlattık şükür. Sizlere bol kazançlar, yatırım tavsiyesi değildir.
    Yön ne tarafa ? Siz bu işin kurdusunuz galiba.

5. 2,41-43 aralığında satan da yok alan da...

6.  Alıntı Originally Posted by didim Yazıyı Oku
    Yön ne tarafa ? Siz bu işin kurdusunuz galiba.
    Estağfurullah, ben hisse dün değil evelsi gün %20 yaptığında alamamıştım. Sonraki gün yükselirken almaya cesaret edemedim elime verirler diye, fakat volatil bir düşüş olmaya başladığı an, geride GAP'da olduğu için mütevazi bir miktar açığa satışla daha az riskli olan tarafta olmayı tercih ettim. Şansım yaver gitti diyelim. Yönün ne tarafa olacağı konusunda böyle bir hisse için hiç bir şey diyemem. Tekniğin böylesi hisselerde işe yaradığına inanmıyorum. Umarım elinizde varsa kazanırsınız. Yoksa da, ne zaman nasıl alacağınıza en iyi siz karar verirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Sağ olasın entelekia .

8. CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/611 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •