Sayfa 523/631 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5041 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Scumtech SA norveç fabrikası..
    Taksitle alınması planlanan fabrika için uluslararası bir firmaya yetki verilmişti..2022/12 ve 2023/6 aylık finansal sonuçlarına göre bir fiyat ortaya çıkacak ve süreç 2024 ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor..

2. Şirketin konumu çok stratejik..avrupaya hakimiyst ve liman bölgesi..
    İspanya-sırbistan ve norveç..

3. Kıymetli paylaşımlar için tesekkürler dostum.

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Şirketin konumu çok stratejik..avrupaya hakimiyst ve liman bölgesi..
    İspanya-sırbistan ve norveç..
    yapılan bu hamle çok değerli..avrupada ispanya ve sırbıstandaki fabriklarından sonra başka bir büyüme alanı seçmesi çok önemli...berkosan adım adım büyüyor...döviz bazlı gelirleri yükseliyor..bu onu olası krizlere karşı daha dirençli kılacak..benim gözümde küçük egeen bu...yıllar geçtikçe büyümesi de ivmelenecektir..artacak öz sermaye ile birlikte bedelsiz sermaye artışı da söz konusu olabilecek..bedelsiz potansiyeli ne kadar artarsa o kadar talep görecek...iş o yöne doğru evriliyor..şu anki durum bu sürecin başlarıdır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yapılan bu hamle çok değerli..avrupada ispanya ve sırbıstandaki fabriklarından sonra başka bir büyüme alanı seçmesi çok önemli...berkosan adım adım büyüyor...döviz bazlı gelirleri yükseliyor..bu onu olası krizlere karşı daha dirençli kılacak..benim gözümde küçük egeen bu...yıllar geçtikçe büyümesi de ivmelenecektir..artacak öz sermaye ile birlikte bedelsiz sermaye artışı da söz konusu olabilecek..bedelsiz potansiyeli ne kadar artarsa o kadar talep görecek...iş o yöne doğru evriliyor..şu anki durum bu sürecin başlarıdır..
    Bu tip işleri yapmak zor hele hele böylesini küçük bir şirketin bu işlere girişmesi çok güzel bir hikaye ortaya çıkarmış..
    Düşüşler alım fırsatı olacaktır benim adıma..

6. berkosanda bir miktar takviye yaptım dostlar...biraz daha takviyeyi düşünüyorum....deniz yatırımdan 36,26-36,28 fiyatlarından alan benim dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosanda bir miktar takviye yaptım dostlar...biraz daha takviyeyi düşünüyorum....deniz yatırımdan 36,26-36,28 fiyatlarından alan benim dostlar...
    Hayırlı olsun dostum..moralimiz biraz daha perçinlendi..

Sayfa 523/631 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •