Sayfa 541/615 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    keko Hocam bende teknik var ama temel analizi öğrenmek istyorum bildiğiniz yardımcı bir ürün varsa video kitap vb... tavsiye alabilirmiyim.
    gördüğün her bilgiyi oku araştır..kendim de öyle yaptım..yılların birikimi ile bir şeyler oluşuyor kafada..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bugün rüzgar tersten esiyor bayağı kızardık

3. iyi bir düzeltme yaptı...40 altı gelecek mi...bakalım...

4. Günaydın arkadaşlar, hayırlı sabahlar. Kekocum burası diğer iki topiğe göre yetim kaldı. Biraz daha sık yaz buralarada. Senin yazıların doping oluyor küçük yatırımcıya

5.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar, hayırlı sabahlar. Kekocum burası diğer iki topiğe göre yetim kaldı. Biraz daha sık yaz buralarada. Senin yazıların doping oluyor küçük yatırımcıya
    hangi hissem hareketli ise oraya yazmak istiyorum...hisselerde düzeltmeler normaldir ve sağlıklıdır da..almak isteyenlere güzel fırsatlar veriyor....hissemize güveniyoruz...bebek hisse...büyüyor ...karını ve cirosunu güzel bir trend ile artırıyor...yapabilenler trade yaparak hisse adetlerini artırırlarsa iyidir ama benim gibi yapamayanların ise tutması uzun vadede iyi olacaktır...

hisselerde sert çıkanlar olası düzeltmede yine sert düşerler...ama düzeltme bittiğinde tekrardan sert çıkışlarına devam ederler...hissemiz bebek olduğu için sığ bir hissedir...bu tür sert hareketleri normal görmek lazım..egeenin küçüklüğü gibidir...sabretmek gerekiyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. berkosanın üçte biri kadar bile kar edemeyen şirketler geçen günlerde 70 bandıydaydılar...biz onlara göre çok ucuzuz...ucuz bir hisseden korkmam..çünkü biliyorum ki eninde sonunda piyasa ederini verecektir hisseye...şu ana kadar hiç dokunmadan tutmaya devam ediyorum..

7. Eyvallah kardeşim. Yazıların moral oluyor bizlere. Allah’a emanet ol

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosanın üçte biri kadar bile kar edemeyen şirketler geçen günlerde 70 bandıydaydılar...biz onlara göre çok ucuzuz...ucuz bir hisseden korkmam..çünkü biliyorum ki eninde sonunda piyasa ederini verecektir hisseye...şu ana kadar hiç dokunmadan tutmaya devam ediyorum..
    sanifoam ı gördükçe berkosanda heyecanlanıyorum

Sayfa 541/615 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •