Sayfa 542/618 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    sanifoam ı gördükçe berkosanda heyecanlanıyorum
    geçen hafta onu 70 bandında görmüştüm..o gün bu gündür ona bakmıyordum...senin hatırlatman ile bakayım dedim...şimdilik onu 69,45 te tavanda görüyorum...biliyorsunuz o şirketin finansalları bizimki kadar iyi değil...karı da bizimkinin üçte biri kadar...ciroları arasında da çok ciddi bir fark yok...tek fark sanfm un halka açıklığı %48 iken bizim ki ise %67 de...bizim karımız 62 milyon iken sanfm un ise 20 milyon....

yani halka açıklığı biraz fazladır diye ondan çok daha iyi olan bir şirketin fiyatı buralarda olmamalı...bakalım piyasamız nasıl bir yön çizecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Biraz inanmak, çokça sabır ve sonunda meyveleri toplamak....Yazmıyorum ama bu başlığa her girdiğimde içim kıpır kıpır, bunca nezaket ve karşılıksız bilgi paylaşımı...Daha ne olsun ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. sanırım 48,52 de tavan olduk...hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar...bir diğer gözüm ile de sürekli karşılaştırdığımız akranlarımızdan olan sanfm a bakıyorum onu da 71,30 da görüyorum..biz ondan çok daha iyiyiz...bakalım ona ne zaman yetişeceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sanırım 48,52 de tavan olduk...hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar...bir diğer gözüm ile de sürekli karşılaştırdığımız akranlarımızdan olan sanfm a bakıyorum onu da 71,30 da görüyorum..biz ondan çok daha iyiyiz...bakalım ona ne zaman yetişeceğiz...
    Sayın Mehmet Şimşek satın alma yöneticileri endeksi büyümeye işaret edıyor dedikten sonra Ana ticaret ortağımız AB deki toparlanma ile imalat sanayi daha da güçlenecektir dedi . AB toparlandıkça heralde berkosanda hak ettiği değerlere daha hızlı ulaşır mı acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Sayın Mehmet Şimşek satın alma yöneticileri endeksi büyümeye işaret edıyor dedikten sonra Ana ticaret ortağımız AB deki toparlanma ile imalat sanayi daha da güçlenecektir dedi . AB toparlandıkça heralde berkosanda hak ettiği değerlere daha hızlı ulaşır mı acaba?
    avrupa zaten canlanıyor...avrupadaki iki fabrikamız daha da faal olacaklar...zaten ciromuzun %70-75 i yurtdışı kaynaklı...bu durumda ciro ve karlarımız artacaktır...tamam ihracatçı olan tüm şirketler olumlu etkilenecek ama berkosan küçük bir şirket olduğu için çarpan etkisi fazla olacaktır..

bir de bizim avrupadaki fabrikalarımız yerleşik olduğu için türkiyedeki gibi işçilik v.b maliyetler pek artmayacak..direk ciro ve karlılığa olumlu etki yapacak...

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Omuz yırtığı ameliyatı..
    sen sahalara dönünceye kadar seni güzel yerlerde karşılamak istiyoruz dostum..sen dinlenmene bak...sağlığına dikkat et...tahta gereğini yapıyor...inşALLAH gidecek daha çok yolumuz olacak...akranlarımız çok yukarılarda...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sen sahalara dönünceye kadar seni güzel yerlerde karşılamak istiyoruz dostum..sen dinlenmene bak...sağlığına dikkat et...tahta gereğini yapıyor...inşALLAH gidecek daha çok yolumuz olacak...akranlarımız çok yukarılarda...
    Dostumun sesi iyi geliyordu şükür sıkıntısız atlattı inşallah bügün kü tavanda işin sedasyonu oldu.

8. Bu ay scumtech haberi gelmek zorunda inşallah o haber'de bir ivmeye vesile olır.

Sayfa 542/618 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •