Sayfa 550/616 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon
Arama sonucu : 4927 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad endeksin genel bi yorumunu alabılır mıyız bu tarz hareketler biz ky leri tedirgin ediyor en azından sağlam duruşumuzu kuvvetlendırıyor üstadların yorumları
    Yan tahtaların hepsine bastılar,bu ne ilk ne de son borsanın doğasında var..
    Ne aldığını biliyorsan gerisi sabır ve kısmettir..

2. https://www.youtube.com/live/-9z3LHw...Lcju1wx3aLR93C
    48. Dakikadan sonra brksn..piyasa farkına varıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/live/-9z3LHw...Lcju1wx3aLR93C
    48. Dakikadan sonra brksn..piyasa farkına varıyor..
    zaman geçtikçe diğer üstadlar da fark edecek...döviz varlığı yüksek...cirosunun büyük bir kısmı yurtdışı kaynaklı..borcu düşük...organik olarak büyüme isteği...düşük sermaye...karlılık..bebek olması...

evet bu faktörler fark edilmeye başlanacak arkadaşlar....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    zaman geçtikçe diğer üstadlar da fark edecek...döviz varlığı yüksek...cirosunun büyük bir kısmı yurtdışı kaynaklı..borcu düşük...organik olarak büyüme isteği...düşük sermaye...karlılık..bebek olması...

evet bu faktörler fark edilmeye başlanacak arkadaşlar....
    Merkez bankası iç talebi daraltmayı sürdürecek,reel piyasada tanıdığım dostlarım işlerin çok durgun olduğunu söylüyor..
    Berkosan daha evvel de belirttiğim gibi avrupa pazarına hitap etmekle kalmıyor orada üretip orada satıyor yani tam bir avrupalı..henüz daha yeni yeni ciro büyümesine başlamış ve yolun başında..1-2 milyar tl cirolar geldiğinde piyasa değeri X3-4 olacaktır..

5. Dolaşımdaki lot sayısı ve piyasa değeri karşılaştırılması..

6. Berkosan büyüme trendi ve avrupalı olması sebebiyle artı değeri çok daha fazla olmasına rağmen çok geride kalmış …

Sayfa 550/616 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •