Sayfa 551/624 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon
Arama sonucu : 4991 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Berkosan büyüme trendi ve avrupalı olması sebebiyle artı değeri çok daha fazla olmasına rağmen çok geride kalmış …
    Üstad geride olmasının sebebi keşfedilmemiş olması mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad geride olmasının sebebi keşfedilmemiş olması mı ?
    Orası kesin..
    Tek negatif durum diyebileceğimiz halka açıklık yüksek olmasıdır..
    Bir çok hisse var tabi halka açıklığı yüksek olan,bunlardan biride yakın zamanda ciddi prim yapan papil hissesi halka açıklığı %90 da..

3. Bofanın işi bitmek üzere..son 3 günde tek satıcı diyebiliriz..

4. Bugün..

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Orası kesin..
    Bir çok hisse var tabi halka açıklığı yüksek olan,bunlardan biride yakın zamanda ciddi prim yapan papil hissesi halka açıklığı %90 da..
    Halka açık olması dezavantaj evet hissede patron olmuyor ama patronda az mal olduğu içinde canının istediği zaman ben hisse satacağım diyemeyeceği için avantajlı tarafı da yok değil mi aslında? Kcaer örneğinde kısa zaman önce yaşadık bunu. Patronun malı az olsa ben satacağım demezdi gibime geliyor orada. Bir de halka açık oranların da kaçının patronun yan hesaplarında olduğu da önemli aslında. Bu tahtada açık olanların bir kısmının patronda olmaması düşünülemez gibime geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Halka açık olması dezavantaj evet hissede patron olmuyor ama patronda az mal olduğu içinde canının istediği zaman ben hisse satacağım diyemeyeceği için avantajlı tarafı da yok değil mi aslında? Kcaer örneğinde kısa zaman önce yaşadık bunu. Patronun malı az olsa ben satacağım demezdi gibime geliyor orada. Bir de halka açık oranların da kaçının patronun yan hesaplarında olduğu da önemli aslında. Bu tahtada açık olanların bir kısmının patronda olmaması düşünülemez gibime geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kesinlikle katılıyorum..

7. Tahta bofanın 470 bin lotunu 45-46 larda sönümlendirdi,helal olsun tahta yapıcıya..şimdi bofaya yeni zirve yaptırmalı..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Orası kesin..
    sevgili kekoya 30 lirayken söyledim. haber var götürecekler dedim. dinlemedi beni. ah keko vah keko

Sayfa 551/624 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •