Sayfa 555/656 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 5245 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bofa 200 bin lotu kaldı,dibini sıyırmak isterse tahta onu da yapar sorun değil..
    Seans sonu yaptığı hareket muazzamdı ve önümüzdeki haftaya hazırlık olarak gördüm..
    Şimdi yeni zirveler gelmeli..

2. Büyük şirketlerin piyasa değerleri yurtdışı emsallerine göre fiyatlanır..türkiye pazarının bir değeri vardır,riskler içerir..
    Örneğin tüpraş pd bir anda X2 yapamaz çok önemli bir gelişme olmadıkça..
    Berkosan gibi küçük şirketler X5 de yapıverir..şirketin en ufak hamlelerinin pd etkisi kuvvetli olur..
    10 milyar pd üzeri şirketler ile ilgilenmiyorum..

3. 2023 başında doas bariz fırsattı 6 ayda X2,5 aldım..sonrasını herkes takip eti atatp serüvenim 28>90.. X3..
    Şimdi sırada berkosan bebe de inş..

4. Euro bu hafta %3 olmak üzere yılbaşından bu yana %10’a yakın yükseliş kaydetti..
    Berkosan satışları dövizle avrupa da faaliyeti sebebiyle eurodur..son çeyrek ciromuz 5.2 milyon euro 9 aylıkta 14,5 milyon eurodur..
    Geçen seneye göre dövizli bazla büyüme %20yi aşmıştır..hep değindiğim 2024/12 1 milyar tl ciro rakamını yakalacaktır şirket..
    1.4 milyar piyasa değerinin düşük olması işin sırrıdır ve fiyatlamada katlama olacaktır..

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Euro bu hafta %3 olmak üzere yılbaşından bu yana %10’a yakın yükseliş kaydetti..
    Berkosan satışları dövizle avrupa da faaliyeti sebebiyle eurodur..son çeyrek ciromuz 5.2 milyon euro 9 aylıkta 14,5 milyon eurodur..
    Geçen seneye göre dövizli bazla büyüme %20yi aşmıştır..hep değindiğim 2024/12 1 milyar tl ciro rakamını yakalacaktır şirket..
    1.4 milyar piyasa değerinin düşük olması işin sırrıdır ve fiyatlamada katlama olacaktır..
    1.4 milyar piyasa değeri 1 milyar TL kar baskı boşuna değil. Teşekkürler kazançkapısı ✋✋

6.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    1.4 milyar piyasa değeri 1 milyar TL kar baskı boşuna değil. Teşekkürler kazançkapısı ✋✋
    Kar değil cirodan bahsediyorum..1 milyar kar demek 15 milyar pd demek min..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Kar değil cirodan bahsediyorum..1 milyar kar demek 15 milyar pd demek min..
    Göz kayması dıyelım o günlerde gelir inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Göz kayması dıyelım o günlerde gelir inşallah
    Şirket palazlanır ve gün gelir el değiştirir ..
    Yabancı menşeili bir şirket türkiye pazarına girmek isterse berkosan gibi şirketleri tercih eder..stratejik ticari gelişimi berkosan için önlenemez noktalara evrilecek..
    Yıllarca ticaret hayatında bulunan biri olarak bunu net görüyorum..

Sayfa 555/656 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •