Sayfa 83/643 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 5142 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. https://i.hizliresim.com/JOg6MB.png

buda haftalık pasta

tam komodi ilk 5 te ençok işlem yapan aracı kurumlara bakın bilerekmi yapıyorlar acaba başka izahı yok borsa 108 bini gördü ?????

2.  Alıntı Originally Posted by muro55 Yazıyı Oku
    dayı bnlara şöyle bi görün bakalım

dur bakalım henüz % 100 karar vermedim ama gelirsem canlarını yakarım

3. işin ilginç yanı ençok işlem yapan aracı kurumlar elinde en çok mal bulunanlar

4.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    işin ilginç yanı ençok işlem yapan aracı kurumlar elinde en çok mal bulunanlar
    Komik olcak belki ama pasta okumayı bilmiyorum ne ifade ettiğini söylermisiniz? Bide endeks çıkıyor o kadar iyi haber geldi yurtdışı yatırımları var. 3. çeyrek karını hiç fiyatlamadı. Ne olucak bilemedim bekleyip duruyoruz.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ByBosh Yazıyı Oku
    Komik olcak belki ama pasta okumayı bilmiyorum ne ifade ettiğini söylermisiniz? Bide endeks çıkıyor o kadar iyi haber geldi yurtdışı yatırımları var. 3. çeyrek karını hiç fiyatlamadı. Ne olucak bilemedim bekleyip duruyoruz.ytd

benim anladığım danışıklı dövüş yapıyorlar al gülüm ver gülüm bilerek tahtayı baskılıyorlar

bu şereflilerden bazılarına bu yüzden işlem yasağı gelmişti akıllanmamışlar demekki spk ya bir meil atalım

6. soyadları zaten hoşuma gitmemişti aldıkaçtı

7.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    sayın baldayı beradan çıktın mı

44sahap 44sahap is offline
    Kıdemli Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    492
    Komhl tahtasında ömür tüketen arkadaşlara acıyorum. Burda harcadığınız zamana yazık. Neler kaçtı. Gereksiz sabirdan başka bir sey değil.

sayın sahap yukardaki yazıyı 8 ..4 2017 günü yazmışsın bak ozaman komhl şimdi isim değişikliğnden bera olan hisse

sen bu yazıyı yazdığında 1.56 imiş 8.20 yi gördü buğünkü kapanış 6.75 ne imiş borsa sabır işiymiş berayı eskiye dönük okuyayım dedim senin yazını görünce yapıştırayım dedim

Sayfa 83/643 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •