Sayfa 546/615 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    50,00 psikolojik direnç seviyesini bu gün gördük...psikolojik direnç seviyeleri genel itibari ile tek seferde geçilebilen yerler değildirler...umarım çok uğraştırmadan geçeriz..
    psikolojik seviyeleri geçmek için biraz daha çaba harcamak lazım...tabi endeks de izin verirse ?? neden psikolojik seviyeler ?? çünkü hisseleri hareket ettiren yatırımcılardır..onların psikolojisi direk fiyatlara yansıyor...yatırımcılar da genelde tam rakamları hedef seçerler....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    psikolojik seviyeleri geçmek için biraz daha çaba harcamak lazım...tabi endeks de izin verirse ?? neden psikolojik seviyeler ?? çünkü hisseleri hareket ettiren yatırımcılardır..onların psikolojisi direk fiyatlara yansıyor...yatırımcılar da genelde tam rakamları hedef seçerler....
    Bugün 49.98 gördük

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bugün 49.98 gördük
    endeks bozmaz ise ?? bir iki denemeden sonra yukarı kırarız inşALLAH...çok kalmadı...biraz daha sabır...yukarı kırarsak psikolojik seviye bu sefer de 70 tl olacak...oraya kadar yol alabiliriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    endeks bozmaz ise ?? bir iki denemeden sonra yukarı kırarız inşALLAH...çok kalmadı...biraz daha sabır...yukarı kırarsak psikolojik seviye bu sefer de 70 tl olacak...oraya kadar yol alabiliriz...
    Değerlemeye baktım sadece tekirdağ ve bilecik fab.arazi v.s değerlemiş..
    Sırbistan ve ispanya durumu nasıldır acaba,?

5. Şirketin yurtdışında 6000 m2 kapalı alanda üretimi var yanlış hatırlamıyorsam ve satışların %40ı orada gerçekleşiyor..
    Türkiyeden de dış pazara ihracat var..

6. Bugün ciddi ekleme yaptım..düşüş anlamsız..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bugün ciddi ekleme yaptım..düşüş anlamsız..
    aynen bende ytd.

8. Bist geneli yan tahtalarda fena satış var..

Sayfa 546/615 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •