Sayfa 450/602 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmet271 Yazıyı Oku
    cimsit kardes seni buldum.sana bir tsk edeyim dedim seni yesil holdingte yazarken gormustum.cok ama cok isabetli yorumlarin vardi.senin vesilenle yesilden nasiplendik.yesil sayfasindan yasmistim cevap vermedin sanirim gormedin.neyse seni burada gordum bende pazartesi az biraz berkosanci olacam senin yorumlarini okumak icin.saygilar.bol kazanclar.not.son olarak yesildeki dusuncelerini paylasirsan sevinirim.
    Tesekkürler kardeşim...görmemisim yazinı yada kacırmış olabilirim kusura bakma.. Ben yeşil den yakın zamanda ayrıldım.. sessiz ayrılık olsun istedim.. Yesil de sürec uzun..SPK ya basvuru olacak. Onun kabulü ve reddi sonrasinda..Benim burada bir tek amacım var.. Bilgi ve tecrübelerimi en dogru sekilde paylasmak.. Etik adil ..herkesin yararına olacak sekilde..patron , şirket..küçük yatırımcı... tüm paydasların , güzel ulkemizin kazanacagı ....Bundan da mutlu olur , görev ve sorumlulugumuzu da kendimizce yerine getirmiş oluruz .
    Evet ben herseye rağmen bu güzel ulkede güzel seylerde olduguna inanan, bu guzel ülkeyi ve bu vatanın güzel insanlarını seven ve Türk varlıklarına güvenen Türk şirketlerinin hâla degerlerinin cok altında fiyatlandığına inanan biri olarak şirketleri degerlendiriyor ve insanlarıda aydınlatmaya çalışıyorum sadece..ytd

2. Tşkler kardesim.Sırf seni takib etmek icin pazartesi berkosandayim.İnşaallah emeklerin boşa gitmez.iyi geceler

3. Selam aleyküm herkese,
    Uzun zamandır yazılanları okuyorum ve bende katkıda bulunmak istedim
    Yaklaşık 25 senedir borsada biri olarak berkosanın 1-2 sene içinde çok iyi yerlere geleçeğini öngörmek çok zor olmasa gerek!15 milyon sermaye 4 fabrika ve yabancı ortak hikayesi bunun için yeterli sanırım.bilançoya baktığımız zaman 9 aylıkta karda büyük bir patlama olmuş 12 aylık ta büyük ihtimal iyi gelecek ama bence 4 fabrikası olan bir işletme için bu kar rakamları çok daha iyi gelmesi gerek
    Şimdi speğimiz gözlemlediğim kadarı ile ana kurum vakıftan işlem yapıyor elinde 1.200 milyon lot mal var elbette garanti iş vakıf halk ve birçok kurumda malı var
    Herkesten önce speğin çok fazla acelesi yok hızlı hızlı tavana bağlayın derdi yok şu an için araya girenlere mokoko yapa yapa teknik çalışıyor
    12 aylık bilanço ve yabancı ortak gerçekleşirse sanırım hızlanmak zorunda kalabilir
    Benim Asıl beklentim hisse koptuktan sonra 2 ve 3 dalga yükselişler ütopya ya da buna yakında şahit oldum!
    Uzun süre tutanlar bile 1-2 tabanda malları verip çıkıyor ve spek o zaman gazlamaya başlıyor
    Bence böyle hisseleri alıp tutmak ya da ekrandan kaldırmak gerekir zamanı gelince çok iyi fiyattan satmak için
    Herkese selamlar

4. acıkta bu çiçeğin balından nasiplenelim..

gün..

5. geldik dirence..

6. KİMYA PLASTİK , AMBALAJ , ISI SOGUTUCU SEKTÖRÜ uçmuş yine..Hisseler akılalmaz fiyatlarda ..BERKOSAN sektörde en geride hala ! Daha DNISI nın bile % 35 gerisinde...Piyasa bu farkı görecektir en kısa zamanda ! DNISI dan çok cok daha iyi bir şirket BERKOSAN ! YTD

7. Yatırımcılar herhalde SATIŞ İÇİN GÖRÜŞMELERE BASLANMIŞTIR haberini bekliyorlar hala anlasılan..o haber düştüğünde BERKOSAN ı buralarda zor bulurlar.! ..Evet "Erken alkan yol alır . " ytd

8. BIST te sert düşüşler olmadıkça DNISI daki yükselis devam edecek gibi..Buna bağlı olarakta BERKOSAN da da haftanın ilk günlerinde tavan denemesi ve 11 üzeri fiyatlar görülebilir.. sonrasında da yine artan bir taleple...izleyip görecegız...ytd

Sayfa 450/602 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •