Sayfa 618/618 İlkİlk ... 118518568608616617618
Arama sonucu : 4941 madde; 4,937 - 4,941 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bu gün egeen 17,350 tl dir...ilk arz olduğunda 2-3 tl civarlarında idi..bu gün tek bir hissesi bir bir asgari ücret değerinde...verdiği temetüleri saymıyorum bile...unutmamak gerek ki egeen ilk borsaya girdiğinde küçük butik bir şirket idi..ama halka arz ile birlikte ihracat bağlantılarını kurdu..ardından yeni üretim bantları kurdu...modernizasyonlar yaptı...kapasitesini artırdı..böylece finansallarını düzeltip döviz pozisyonunu sürekli artırdı..sonunda böyle güzel güzide bir şirket ortaya çıktı...

berkosan da aynı yolda olduğuna inanıyorum...o yüzden de sürekli günlüğe takılmadan al unut hissesi diyorum...ama önümüzdeki 1-3 yıl içinde büyümesi ile başka bir aşamaya geçeceğini ve piyasanın çok rağbet edeceği ve herşeyin daha görünür olacağını düşünüyorum...

ama önümüzdeki gelecek bilançolar ile ilk işaret fişeğini de çakabileceğini ve ivmelenme potansiyelinin de olduğunu düşünüyorum..sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. berkosan da büyümek için tüm alt yapısı hazır...ihracat bağlantıları güçlü..döviz pozisyonu yine güçlü..finansalları çok iyi..sürekli artan ciro ve karları mevcut....sürekli yeni üretim bantları kuruyor ...bu yapısı ile yeni şirketleri alma potansiyeli olacaktır...organik olarak büyüme potansiyeli var...bu tür küçük hisseler tutularak büyümesi beklenmeli...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosan da büyümek için tüm alt yapısı hazır...ihracat bağlantıları güçlü..döviz pozisyonu yine güçlü..finansalları çok iyi..sürekli artan ciro ve karları mevcut....sürekli yeni üretim bantları kuruyor ...bu yapısı ile yeni şirketleri alma potansiyeli olacaktır...organik olarak büyüme potansiyeli var...bu tür küçük hisseler tutularak büyümesi beklenmeli...
    1.3 milyar piyasa değeri var ve dibini sıyırıyor..
    Aşağıda marj oluşursa talibi çok olur..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    1.3 milyar piyasa değeri var ve dibini sıyırıyor..
    Aşağıda marj oluşursa talibi çok olur..
    Hocam merhabalar. Size ve Keko Hocama bir soru sorma şansım varsa ki bu sorunun karşılığı olarak diğer forum takipçileri de fikir bazında elbette destek olabilirler.

Brksn bugün bu 43 lira civarında düzeltme içinde olan bir hisseyken çok yakın zamanlarda 56 fiyatlamasını da görmüştü. Piyasa değeri de bugün itibariyle 1.3 milyar lira. Merak ettiğim hisse fiyatının suni artışından kaynaklanması dışında 50 milyar lira ya da 1 milyar dolar piyasa değerine rasyonel anlamda ulaşabilmesi adına hangi seviyeleri, aşamaları gerçekleştirmesi gerekir.

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hocam merhabalar. Size ve Keko Hocama bir soru sorma şansım varsa ki bu sorunun karşılığı olarak diğer forum takipçileri de fikir bazında elbette destek olabilirler.

Brksn bugün bu 43 lira civarında düzeltme içinde olan bir hisseyken çok yakın zamanlarda 56 fiyatlamasını da görmüştü. Piyasa değeri de bugün itibariyle 1.3 milyar lira. Merak ettiğim hisse fiyatının suni artışından kaynaklanması dışında 50 milyar lira ya da 1 milyar dolar piyasa değerine rasyonel anlamda ulaşabilmesi adına hangi seviyeleri, aşamaları gerçekleştirmesi gerekir.
    -Çin veya hindistan da yeni ortaklık ile fabrika kurulumu 3 sene içinde bu piyasa değerine ulaştırabilir..

Sayfa 618/618 İlkİlk ... 118518568608616617618

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •