Sayfa 578/615 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirketin hali hazırda 4 üretim bandı var farklı bölgelerde ve işlerini büyüterek devam ettiriyor..
    Sanki fiyatlama uçmuş gitmişte mevcut durumun çok çok üzerinde fiyatlama olmuş gibi söylemleri doğru bulmuyorum..
    Scumtech olursa ayrı bir katalizör oluşturur..
    Aşağı basmak için acaba güzel bi bahane mi buldular sonuçta açıklanmadı bile . Yada olumsuz izlenimi verip insanlar ters köşe olabilir mi ? Şirketin mevcut piyasa değeri skumteck alımı ile olmadı ki onu bu kadar fiyatlasın .hem böyle şirket borsada neredeyse yok dıyoruz hem ıkı gün taban yiyoruz .
    Üstad çok gerildik hayır mübarek gün. bi yorum atsanız da faydalansak yanlış hamle yapmak istemiyoruz .

2. Ortak olmayı düşünüyordum ama şirket sahiplerinin soyadlarını görünce vazgeçtim

3. Önce alıyorlar..

4. Sonra satıyorlar..

5. Resmen tahtayı hiç etmeye gelmişler gibi..
    Bu işin scumtech ile bir ilgisi yok kanımca,ortada bir pislik olduğu kesin..

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Sonra satıyorlar..
    Düşürüp ucuzamı mal etmeye çalışacaklar kendilerine, neden yaparlarkı böyle.

7.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Düşürüp ucuzamı mal etmeye çalışacaklar kendilerine, neden yaparlarkı böyle.
    ky sattıkça onların ekmeğine yağ sürecek..onlara bu saatten sonra mal vermemek lazım..umarım bu kadar ky nın günahını aldıkları için iflah olmazlar...çok yazık ettiler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Bankof bu tahtada sayısız operasyon yaptı maliyeti sıfırın altındadır bence sorun yöneticilerin menfaatleri ve basiretsizligidir

Sayfa 578/615 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •