Sayfa 615/615 İlkİlk ... 115515565605613614615
Arama sonucu : 4919 madde; 4,913 - 4,919 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Değerlemeler enflasyonun çok üzerinde olduğu için net parasal kazanç yaratabilirmiyiz..!
    Yaşarsak göreceğiz..
    Kıymetli paylaşımlarınız için teşekkürler sn. Kazançkapısı. Kendi adıma bende bahsettiğiniz rasyolarda bir bozulma olmadığı müddetçe hedefe kadar sabırla bekleme modundayım.

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dostum yatırımcıya yol göstermeye çalışıyorum ama görüyorum ki herkes trader mantığı güdüyor..
    Ben trade etmekten korkarım, çünkü ne zaman etmeye kalksam elimdekinden oluyorum. Elime geçtikçe miktarımı artırıyorum ve sadece brksn hissem var. Üstüste düşüncede moral bozuluyor haliyle. Ama güzel bilgiler okuyunca rahatlıyoruz işte. Teşekkürler dostum

3. Birde sanki bu enflasyon muhasebesi sadece brksn'a özgü. Dünya kadar şirketi ilgilendiren bir olay. Piyasada ki karamsarlığa bende bir anlam veremedim.

4. Vardır bizimde bir hayalimiz. Belkide müthiş bir sinir harbine maruz kalacağız.Şu an olduğu gibi.Tüm ortaklara bereketli kazançlar nasip olur inşallah.

5. https://x.com/trader_hkn/status/1783...OTvJSyo0Vy4hWg
    Çok doğru bir söz..
    Geçmişte çok gördük ve hala görüyoruz..
    Berkosan istese yurtdışında bir müşteri ile ilgili kap atamaz mı..
    O günlerde gelecek..

6. Pd/dd 3 belki de altına geleceğiz..

7. Arkadaşlar,

1 yılı aşkın berkosan hissedarı olarak panik yapmanızı anlıyorum. Ancak size şöyle söyliyim , saygıdeğer değerli abilerimiz keko kazançkapısınında anlattıkları gibi bu bir bebek şirket. Şimdi nisandayız haziranda yani 40-50gün sonra x2 x3 beklemek borsanın kurallarına aykırı olur. He 1 ayda x2 yapar yaptıda zaten yıl başında. Böyle yükselişlerden sonra bir dinlenme süreci başlar , borsanın kanunu budur. Bu dinlenme süreci kimi hissede 4-5 ay sürebiliyor. Ama bu süreden sonra 5 ay boyunca yatırımcının rüyalarında kabus görmesini sağlatan tahtacı tüm hisseleri toplayıp eski zirvesininde üstüne çıkartıyor. Bu yüzden diyoruz SABIR !

Şirketteki tek olumsuzluk şirket içinden dışarıya bilgi sızdırılması. Skumteck olayını 3 gün önceden sızdırdılar.

Bilanço kötü gelmesinin pek ihtimali yok özellikle KAR anlamında. Çünkü %75 ihracat yapan firma. Döviz aldı başını gidiyor hergün. Aynı satışları bile yapsa döviz kurundan diğer yıla ve aylara göre daha çok kar elde ediyor. E birde döviz pozisyonu var. Her döviz artışı şirkete KAR olarak yansıyor. Bu nakit arttıkça getiriside artıyor. Gün geçtikçede artmaya devam edecek. Sırbistan fabrikasına yeni üretim hattıda kuruldu 2023 sonlarına doğru. Bununda etkisi olacak olumlu anlamda.

Kısacası şirket küçük, gelecek her ufak para şirkete çok olumlu yansır. Şirketimiz gitgide büyüyen borsadaki küçük firmalar arasında en iyisi bence. Pek doğru düzgün küçük firma kalmadı zaten.

60 olur 40a düşer sonra 75 olur 50e düşer sonra 100 olur 80e düşer. Bu işler böyledir.
    Evet düşüş moral bozuyor belki küfür edip sayıyoruz bende aynı şekilde çok üzülüyorum ama borsanın doğasında bu var. Helede berkosan gibi hikayesi büyük yaptığı işler giderek büyüyen bir şirketten hiç hiç korkmamak lazım , aksine nakit geçtikçe eklemek lazım

Sayfa 615/615 İlkİlk ... 115515565605613614615

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •