Sayfa 455/611 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 4884 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Hisse satışı şu hareketlere göre yalan mı oldu acaba

2. Yazık ediyor lar şu güzelim kagida

3.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bu arada patronların hisse payları satışıyla ilgili hala bir gelisme yok ! Satışa aracılık edecek danısmanlık şirketi de umarız CİDDİ GÜVENİLİR ve ITIBARLI bir sirkettir..Sirketi arastırmaya kalktığımızda haklarında pek bir bilgi bulamıyoruz ! Sadece bir adres ve bir resim.. Sanal bir anlasma ve hile ile karsı karsıya kalmayalım..ve de umarım birileri bu durumu kullanıp küçük yatırımcının kanını emmezler ! PATRONLARDAN YÖNETİMDEN ve de anlasma yapılan ARACİ DANISMANLIK SIRKETİNDEN bu durumla ilgili en kısa zamanda bir acıklama bilgilendirme yapılması gerekiyor ve elzem ! Yoksa şaibeler artarak...ytd.
    Bekledigimiz bu degildi tabiki ! Son gönderilen kap acıklaması TEMCIT PILAVI gibi ısıtilarak ve tekrar edilerek kücük yatırımcımcılarla ve piyasayla alay edercesine ..ETIK ve DURUST olmayan GAYRI AHLAKI , HIC GÜVEN VERMEYEN , BASIT UCUZ , HILE KOKAN ve MANIPÜLE ETME amaclı gönderilen bir acıklamadır acıkça..Icinde bulundukları zavallı durum bu demekki..Yada hangi tuzak , kirli hesaplar ? Neyi manipüle etme ?
    Yazık sadece ! DAHA DÜRÜST ACİK ve NET OLAMADİLAR YİNE...ADAM GİBİ ! YUREKLİ ADIL DELIKANLI !..
    Aynen devam...KÜÇÜK ADAMLAR ! KÜCÜK HESAPLAR...YTD

4. Bilanço geldi yazan yok.Demekki kimse kalmadı.Birben birde sen tahtacı kardeş;))
    Ytd değildir.

5. Bilanço yıllıkta iyi fakat çeyrekte düşüş yaşamış. Bu gidiş devam ederse yıllıkta bozulur.

6. 1. Ceyrek bilanco nihayet geldı..simdi sirketle ilgili düşüncelerimiz daha bir netlesmeye ve önümüzü görmeye...
    Hissede dönen entrikaları yeterince biliyoruz zaten..
    Iyi tarafından bakmak bugün..Evet acıklanan bilanco gayet iyi..
    1. si bu bilancoyla BERKOSAN a olan GÜVEN ve RISK İSTAHI daha da artacaktır..Bircok tereddüt ve soru işareti ortadan kalkmıştır..Yatırımcılar daha bir güvenle ve rahatlamıs olarak hisseye artan bir talep göstereceklerdir..
    Evet bilanconun dedigi bize ; SATISLARIMI ve HASILATIMI artırıyorum , ÖZVARLIK ve KARLILIK oranlarımı artırıyorum , YENİ TESVIK POLITİKALARIYLA KAPASİTE ARTIRICI YATIRIMLAR yapıyorum...yani BÜYÜYORUM !...

7. ....Sirketin gelecegıne yonelik projeksiyonuna ..yonetim anlayısına vizyonuna bir ışık..Bilancoyla verilen mesaj gayet olumlu !..
    2. si sirket tedarik üretim sirketi olması bakımından zaten gittikce stratejik bir onem kazanmaktadır..jeopolitik ve dagıtim agı konumu olarakta zaten Korfeze Avrupa ve Asya ile beraber Afrika ya olan avantajları sirketi gelecekte cok önemli kılmaktadır..
    Yine öyle görünüyorki yıl sonu DOLAR KURU 9...ların üzerinde olacaktır..Ihracata yönelik satıslarının artması ile yıl sonu bilancoda KAMBIYO farki geliri de yazacaktır..Bu da karina olumlu etki edecektir.. zaten hasılat ve özvarlık karlilik oranları bize bu konuda ipucu vermeketdir..

8. Son olarakta ; evet kapasite artısı yatirimi yapan , tesvik alan , hasilat ve satıslarini artıran , kısmen ihracatcı ve en onemlisi KÂR EDEN ve BÜYÜYEN daha GENCECIK bir şirket !
    GENÇ ve GELECEK VADEDEN bir sirket olması nedeniyle de onümüzdeki sürecte özellikle Z KUŞAGI , YENI NESİL yatırımcıların ilgisi ve talebiyle karşılasabilir...
    Zaten bunun sinyalleride aracı kurum dagilımında yavas yavas görülmekte ki..bu bilancodan sonra ivmelenecektir..
    Korku ve hile amaclı kirli hesaplarla yapilacak satıslar özellikle de piyasadaki bu yeni nesil yatırimcilar tarafından karsılık bulacaktır !
    Evet ilginç bir hal aldı BERKOSAN da durum..Bakalim daha once gördügü zirveyi bir daha görüp bu kez gecebilecek mi zleyip gorecegız...Kendi gorüş ve düşüncelerimdir ! YTD

Sayfa 455/611 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •