Sayfa 442/611 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 4884 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. CEO şirket kurucusunun oğlu oluyor sanırım..

2.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    CEO şirket kurucusunun oğlu oluyor sanırım..
    Öyleyse eger bu daha kötü ! Hic hesap soramamazlık..ondan demekki bu durum ..Halbuki yeni nesil CEO lar ; iyi yetismiş guncellenmiş , cagdaş , rekabetci yenilikci , proaktif...torpilli olunca bunlara gerek kalmiyor demekki..ytd

3. SERMAYESİ 15.600.000 , 9 aylık KÂRI 5.5 MILYON , olan BERKOSAN ın fiyatı 6...larda.
    SERMAYESİ 18 000.000 , 9 aylık zararı 5 MILYON ve özsermayesi ekside olan METUR un fiyatı yaklasık 12 lerde..BERKOSAN ın neredeyse 2 katı..
    Olacak seymi bu.. PATRON YÖNETİM CEO farkı ! PIYASA ITIBARI tabiki ayrıca..Bakalım bunlar dışında piyasa aktörleri bizim gördüğümüzü görecek ve degerlendirecekler mi ? Umudumuz onlar artık...ytd

4. Dnisi yi geçmesi lazım

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Önümüzdeki zamanlarda Valencia'daki tesis belirleyici olabilir. FORD'a mal veriyor bildiğim kadarıyla...

6. Evet.Sanırım 2019 tarihi içinde yine bu forumda BERKOSAN ı KAPLAMİNLE karşılastırmıstım ve o karsılastırmada da BERKOSAN 2 ..li , KAPLAMİN 3...lü rakamlardaydı.
    Bugün bakıyorumda KAPLAMİN 30 ...ları görürken BERKOSAN hâla 6...lı rakamlarda.. Aradaki fark uçurum olusturmuş..Oysaki Fabrikaysa fabrika , üretimse üretim , ihracat , pazar payı , ürün yelpazesi , makine arsa , amortisman , yeniden degerleme teknoloji...ve kâr ise kâr.....say sayabildigin kadar. vede 8 yıl evvel 13...14...lü fiyatlar ki o gunkü dolar kuru üzerinden karşılaştırıldığında bugünkü olması gereken rakamı düşünmek istemiyorum...
    Son söz ; KAPLAMİN ordaysa BERKOSAN burda...sadece iyi bir SARRAFA ihtiyaç var ! O sarraflarda gelecek ve ederini verecek mi göreceğiz onuda kısmetse...ytd

7. Halka açıklık fazla olunca harekette sınırlı oluyor.YTD

8. Hisse hâla dağınık piyasada.. Bu adamlar anlasılan o ki hisselerini tasıyacak fiyatlayacak bilgi beceriyede pek sahip degiller ! Öylece caresiz bakıyorlar.. yazık emeklerine..
    Evet bir an evvel oyunu kuralına ve piyasa koşullarına göre sekillendirerek..okuyarak ve beyinlerini güncelleyerek ! Iyi bir piyasa aktörü , oyuncusu yada tam anlamıyla iyi bir SPEK bulup anlaşmaları İŞİ EHLİNE DEVRETMELERI zorunlu ve ihtiyaç olmuştur...yoksa daha cok didinip yırtınıp kendilerini paralayıp uzaktan bakarlar..ytd

Sayfa 442/611 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •