Sayfa 626/626 İlkİlk ... 126526576616624625626
Arama sonucu : 5003 madde; 5,001 - 5,003 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu bir içsel bilgidir ve bilanço kamuya açıklanmadan bilgi vermek suçtur...Adamlar alışmış demek ki !...Not ettim...
    dün gelen vuk bilançosuna yurtdışı ciro ve karları dahil değildi...önceki çeyreklerde yurdışında yapılan ciro ve karları tahmin etmek çok zor değil...bunları da eklediğinizde ciroyu az çok tahmin edebilirsiniz...yani içsel bir bilgi değil...kişilerin tahminidir...yoksa hiç bir şirket ciroyu söylemez...söyleyemez de....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu bir içsel bilgidir ve bilanço kamuya açıklanmadan bilgi vermek suçtur...Adamlar alışmış demek ki !...Not ettim...

Tahmin etmek zor değil..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar şimdiye kadar herkes berkosan çok adi hep son günde açıklıyor diyordular...bu sefer de bilançonun son gününe 14 gün kalmış iken vuk bilançosunu açıkladı yine aynı algılanması çok ilginç...dün görüşen arkadaşlar spk bilançosunun da bu gün geleceğini söylemişlerdi...merakla bekliyoruz...
    bugun bilanço gelecek olursa öncesinde gün içi fiyatlama nasıl olacak bakalım

Sayfa 626/626 İlkİlk ... 126526576616624625626

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •