Sayfa 588/616 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598 ... SonSon
Arama sonucu : 4921 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Borçluluk oranı müthiş yönetiliyor ve sıfır noktasına geldi neredeyse..
    Scumtech belirsiz olan bir paraya alınsaydı bu oranlar yukarı patlayacaktı..

2. Görüldüğü üzere f/k oranı 5 ile 20 arasına sıkışmış durumda..
    Yukarıda paylaştığım gibi önümüzdeki bilanço sonrası 11..2024/12 yine 5 gibi olur mevcut piyasa değerinde..yani mevcut pd 4 kat potansiyel taşımaktadır..
    Tabi piyasa şirketin finansal açıdan ivmelenmesini keşfederse bu oranlar çok daha yukarıları hedefler..

3. Çok güzel bir şirket emeği geçip bulan arkadaşlara teşekkürler. Bilanço tarihi ile ilgili herhangi bir haber göremedim ne zaman olduğunu bilen var mı?

Firmayı SANFM dışında DNISI firmasıyla da kıyaslıyorum yine yalıtım sektöründe olduğu için. Bu firmaların ikisine göre de BRKSN'ın minimum eder fiyatı şuan için 60 civarlarında olması gerekiyor. Tabi son gelen bilançoya göre bu fiyatın 90'lara gitmesi gerektiğini düşünüyorum.

4. Sn. Kazançkapısı firmayı adeta usta bir cerrah edasıyla ve muazzam bir analizle bizlere özetlediniz. Gecenin bu saatinde vermiş olduğunuz emeklere müteşekkiriz. Emeğinize sağlık. İnşallah hepimize bu yolun sonunda kazanmak nasip olur.

5.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu bilgiyi birileri 3 gün önce almış sanırım.
    evet dostum görüntü bu yönde...birileri bu bilgiyi biliyordu ve sert de sattılar...bence satmak isteyenler zaten son üç günde sattılar...kötü beklenti gerçekleşti ayağına çıkış tepkisi bile verebilir...sayın kazançkapısı dostumuz çok emek vererek güzel açıklamalar yapmış...eline sağlık...zaten satış yaptığımız şirketi almak belki de avantajlı görülmemiş olabilir...zirvemize göre neredeyse %25 düştük...artık düşüş marjı kalmamış olması lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. norveçteki şirketin getirisi ile götürüsü hesaplanmış ve götürüsünün daha fazla olduğu kanaatine varılmış...bize de saygı duymak kalır...şirketimiz en iyisini en uygun fiyata yapmak istemesini hoş karşılamak gerekiyor...ispanya ve sırbıstandaki fabrikalarımız çalışıyor...bir kaç ay içinde avrupa pazarı iyicene canlanmaya başlayacak...ülkemizde de istanbulun kentsel dönüşümü hız kazanacak...ülkemizde inşaat sektörü de canlanabilir...

buda berkosana ciro ve kar artışı olarak yansıyacak..yapısı itibari ile günlüklere pek de takılmadan yatırımcı kafası ile tutmakta fayda görüyorum...tabi trade ile hisse adetini artırabileni ben her zaman tebrik etmişimdir...doğrusu bu süreçte ben bu yola hiç girmedim...aradığım şartlar gerçekleştiğinde yeniden bir takviye düşünüyorum...berkosan akranlarına göre çok ucuz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 588/616 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •