Sayfa 570/615 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

4-5 gün önce 46 tl giriş yaptım.. Benim kolay kolay çıkışım olmuyor bu arada.. Çabuk 50 tl gördü ama bu hisse gelecek hissesi kıvamında.. Ben buraya yazayım not düşeyim sizler yazmaya devam edin.. İnananlar ortaklarım olsun .. İnanmayanda çorbasını içip gitsin
    Son düzenleme : Alidelta; 24-03-2024 saat: 13:48. Sebep: hatalı yazı

2.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    4-5 gün önce 46 tl giriş yaptım.. Benim kolay kolay çıkışım olmuyor bu arada.. Çabuk 50 tl gördü ama bu hisse gelecek hissesi kıvamında.. Ben buraya yazayım not düşeyim sizler yazmaya devam edin.. İnananlar ortaklarım olsun .. İnanmayanda çorbasını içip gitsin
    Hayırlı olsun,bereketini görün..
    Küçük sermaye,az dolaşım ve küçük piyasa değerinin üzerine yeni spk halka arz düzenlemesi itici güç olacaktır..

3. İnşallah bu hafta scumtek ile ilgili güzel bir haber düşerse ki bu hafta düşmek zorunda bu bildirim, emin adımlarla ilerleriz inşallah. Türkiye'de olsam ptesinden itibaren müşteri hizmetlerini yoğun bir şekilde arardım. Ama maalesef iletişim problemim var. Forumda bulunan değerli ortakların bu konu ile alakalı şirketi arayacaklarını ümit ediyorum.

4. İspanya ve sırbistandan sonra inşallah 3.işletme Norveç'te nasip olur.

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    İspanya ve sırbistandan sonra inşallah 3.işletme Norveç'te nasip olur.
    şirket zaten çok iyi...finansalları iyi...büyüme hissesi..norveç olursa pastadaki çilek olur...olmazsa da sıkıntı olmaz şirket zaten her türlü büyümesine devam ediyor...tabi gönlümüz olmasından yanadır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 52,00 direncimizi geçince çoştuk... şu dakikada 53,50 de ve %5 primliyiz...hayırlı uğurlu olsun...bu güzel çıkışın üzerine bir de güzel bir norveç haberi gelirse tadından yenilmez... tabi bu haber illa ki şart değil..sonuçta avrupada büyüyor...ülkemizde inşaat sektörü kentsel dönüşüm dolayısı ile özelikle de istanbul için canlanması beklenmektedir...hem yurtiçinde hem de yurtdışında artacak ciro ve karlar bu bebek hisse için yeterlidir...

borsamıza artık küçük hisse arz olmayacağı için berkosan gibi hisseler daha da değerlendi...berkosan yatırımcılar resmen dört ayakları üzerine düştüler...hayırlı uğurlu olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bir maaşallah diyeyim

8. Berkosan farkını ortaya koyar,bizimle yürüyen çorbayı içer..
    Hedefe kadar disiplin..!
    Başka yerde maceraya gerek yok..

Sayfa 570/615 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •