Sayfa 573/615 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Berkosan yönetimi sağlam Pabuc değildir daha öncede asparagas haberler yayınladılar ama maalesef sonu hep fos cikti geçmişte böyle satılacak falan deyip sonra olmadı dediler .berkosan yönetimin namusudur fakat maalesef yönetim namisizdir

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    50 nin altı fiyatlamalar olursa yukarı teper..
    Kısa da bist de yan tahtalar yıkıldı ama biz yukarı marj açtık..
    Kısa da satanlar satsın bakalım..
    usta bugün dahil 3 gün kaldı skumteck ile ilgili haber istenildiği gibi gelmezse de bu yorum geçerli mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    usta bugün dahil 3 gün kaldı skumteck ile ilgili haber istenildiği gibi gelmezse de bu yorum geçerli mi ?
    Scumtech çok fazla anlam yükleniyor..

4. Sığ hisse oluşundan mı yoksa rüya sona mı erdi de çok düştü?

5. vardır bir sebebi

Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    Berkosan yönetimi sağlam Pabuc değildir daha öncede asparagas haberler yayınladılar ama maalesef sonu hep fos cikti geçmişte böyle satılacak falan deyip sonra olmadı dediler .berkosan yönetimin namusudur fakat maalesef yönetim namisizdir
    Örnek verebileceğiniz hangi olaylar var mesela, böyle yazıp kenara çekildiniz.

7. Daha önce 2sene satılacak havası yarattılar bir donla gorusmeleri vardı sonu fos cikti o zamanda birileri iyi nemalanmisti ben sucumtektendaha ziyade bilancosuna guveniyorum

8. Yönetimi hiç bir zaman güven ve destek vermedi tüm senetler geri alım yaparken bunlar kılını dahi kipirdatmadi sizin anlayacagiz destek yerine köstek oldular hep birilerinin değirmenine su tasidilar

Sayfa 573/615 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •