Sayfa 493/616 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 4927 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Valla, ayrı bir sinerji geldi Sayın keko sayesinde hem kağıda hem başlığa. Allah’ın kendisine sunduğu aklı, bilgiyi gayet şeffaf ve çıkarsız bir şekilde paylaşanlarla bir arada olmak keyif verici...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brksn sanki gerçekten de borsamızda üvey evlat muamelesi görmüş görünüyor...diğer benzer hisseleri de karşılaştırmak istiyorum..ben bir keko olarak her zaman ezilmişlerin ,kakılmışların yanında olmuşumdur...
    ,,kekocan yakalamışsın yıne ördeği,,,herlı olsun..Allah sana bağışlasın bebişi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ,,kekocan yakalamışsın yıne ördeği,,,herlı olsun..Allah sana bağışlasın bebişi..
    inanır mısın daha yeni benim maliyetime geldi...yakın akrabalarıma ise geçen haftalarda 23,00-24,50 aralıklarından maliyet yaptırmıştım...yani her zaman olduğu gibi benden sonra alan yatırımcı dostlarım tekrardan benden ucuz almış oldular.. artık her hissede öyle oluyor...atatp de de kocaerde de brlsm de de gesanda da aynı şekilde olmuştu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inanır mısın daha yeni benim maliyetime geldi...yakın akrabalarıma ise geçen haftalarda 23,00-24,50 aralıklarından maliyet yaptırmıştım...yani her zaman olduğu gibi benden sonra alan yatırımcı dostlarım tekrardan benden ucuz almış oldular.. artık her hissede öyle oluyor...atatp de de kocaerde de brlsm de de gesanda da aynı şekilde olmuştu...
    19,60 tan bende bir mıktar aldım senın hatrına ,,uzun bir aradan sonra aynı hısse de ortak olduk kekocan ,, Tetmt hıkayemızden sonra bakalım bu nasıl olacak , Ekos tanda güzel beklentılerım var açıkçası !! Hayırlısı,,,
    Son düzenleme : kwon3; 27-12-2023 saat: 21:55.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    19,60 tan bende bir mıktar aldım senın hatrına ,,uzun bir aradan sonra aynı hısse de ortak olduk kekocan ,, Tetmt hıkayemızden sonra bakalım bu nasıl olacak , Ekos tanda güzel beklentılerım var açıkçası !! Hayırlısı,,,
    hayrını gör dostum...paranın kokusunu gerçekten de iyi alıyorsun...bu arada maliyetin benimkinden iyi olmuş...tebrikler...brksn benzeri hisselerin fk ları çok yüksek...zarar eden bir kuvva bile aynı sermayeye sahip olmalarına rağmen 42,52 tl de...üstelik de iki aya önce 80 tl de imiş...buna benzer hisse çok var...onları da önümüzdeki zaman sürecinde göstermek istiyorum...

bu zamanda sermayesi düşük ve büyüyüp kar eden hisseleri ucuz bulmak çok zor...sanırım bu zor işlerden bir tanesini şu anda biz yapmış oluyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. geçen yıl ki karı sadece 19 milyon iken şu anda sadece üç çeyreğin sonunda brksn ın yaptığı kar 62 milyona dayanmış...sırbıstanda ve ispanyada fabrikaları var...norveç te de bir tane yolda...kısa vadeli borçlarını azaltıyor...buna karşılık ciro ve karını ise artırıyor...özelikle üçüncü çeyrekteki ciroyu 97 milyondan 148 milyonlara çıkarması çok harika...buda bize ciddi bir büyüme ivmesini yakaladığını gösteriyor...yurtiçinde ise inşaat sektörünün durgun olduğu ve ekonominin de yavaşladığı bir dönemde bu ciro ve kar başarısı taktire şayandır...sanırım halka açıklığının %66 lara varması yüzünden bu kadar dışlanıp ,kakılmış...oysa borsamızda çok daha yüksek halka açıklığı olup da çok kaliteli olan şirketlerimiz var...

hatırladığım menderes %90 lardaydı....ardyz %75 civarlarında idi...sarkuysan %82 lerde ..dmsas %90 larda ...daha başka da olması gerekiyor ama ben bilmiyorum...halka açıklıkta eğer patron yatırımcıya güven kayıp etmez ise vede şirkete gerektiği özeni gösterir ise hiç bir sıkıntı olmaz...ki berkosan şu anda şirketin büyümesi için gereken her adımı atıyor..güven konusunda da bir sıkıntısını bilmiyorum ve duymadım da...

bence bu halka açıklık kısmı berkosanda gereksiz olarak büyütülmüş ve bence haksız davranılmış...itilmiş ..kakılmış...güzel fiyatlar layık görülmemiş...çirkin ördek yavrusu muamelesi gösterilmiş...işte bir keko olarak ben bu haksızlığı gidermeye geldim..bilenler biliyor ben düşenin dostuyum...haksızlığa uğramışların yanındayım...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen yıl ki karı sadece 19 milyon iken şu anda sadece üç çeyreğin sonunda brksn ın yaptığı kar 62 milyona dayanmış...sırbıstanda ve ispanyada fabrikaları var...norveç te de bir tane yolda...kısa vadeli borçlarını azaltıyor...buna karşılık ciro ve karını ise artırıyor...özelikle üçüncü çeyrekteki ciroyu 97 milyondan 148 milyonlara çıkarması çok harika...buda bize ciddi bir büyüme ivmesini yakaladığını gösteriyor...yurtiçinde ise inşaat sektörünün durgun olduğu ve ekonominin de yavaşladığı bir dönemde bu ciro ve kar başarısı taktire şayandır...sanırım halka açıklığının %66 lara varması yüzünden bu kadar dışlanıp ,kakılmış...oysa borsamızda çok daha yüksek halka açıklığı olup da çok kaliteli olan şirketlerimiz var...

hatırladığım menderes %90 lardaydı....ardyz %75 civarlarında idi...sarkuysan %82 lerde ..dmsas %90 larda ...daha başka da olması gerekiyor ama ben bilmiyorum...halka açıklıkta eğer patron yatırımcıya güven kayıp etmez ise vede şirkete gerektiği özeni gösterir ise hiç bir sıkıntı olmaz...ki berkosan şu anda şirketin büyümesi için gereken her adımı atıyor..güven konusunda da bir sıkıntısını bilmiyorum ve duymadım da...

bence bu halka açıklık kısmı berkosanda gereksiz olarak büyütülmüş ve bence haksız davranılmış...itilmiş ..kakılmış...güzel fiyatlar layık görülmemiş...çirkin ördek yavrusu muamelesi gösterilmiş...işte bir keko olarak ben bu haksızlığı gidermeye geldim..bilenler biliyor ben düşenin dostuyum...haksızlığa uğramışların yanındayım...
    Emegine sağlık ortak.Yine cımbızla çekmişsin

8. halka açıklığı yüksek olan daha başka hisseler de şunlardır arkadaşlar :

global =%66,81....bera =%61,81.....bim =%67,90.....mavi =%72,58....kardemir =%92,02....sarkuysan=%82.....odaş=%77,03....ardyz= %74,87....akyho=%77,7

küçük bir araştırmadan ilk bulduklarım bunlardır..muhakak daha da başkaları vardır...yukarıda saydığım hisselerin içinde çok kaliteli hisseler var...burada önemli olan şirketin büyüyüp kar etmesi ve belli bir istikrar sahibi olmasıdır...bunlar olduktan sonra piyasa hakettiği değeri verecektir...yeter ki patron dalavere işlere girişip güvenini kayıp etmesin...

berkosanda güven şu anda iyidir...büyüme ve yatırımlar da iyidir..bu yüzden de ben herhangi bir sorun göremiyorum...zaten bir sorun görseydim kendim de almazdım ve yakın akrabalarıma da aldırmazdım...

Sayfa 493/616 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •