Sayfa 462/625 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 4996 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Garip32 Yazıyı Oku
    Siz patron mu yoksa spek misiniz konuşmalarından bu anlaşılıyor.
    Şirketin ortaklık yapısı linkte olup bu hisse senedinde temettü için yatırım yapılmadığından dolayı tüm yatırımcılar spektir

Sizde speksiniz ama sanırım farkında değilsiniz...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Hisseye çok hakimsiniz sanırım sizde yatırımcı speksiniz maliyetinin sanırım Beşler gibi rahatsınız. Satanlarda 3 lerde 4 lerden alıp buralardan satanlar olması gerek

3. Güzel yerden giriş yapmıştım 2-3 günde de güzel karlar gördüm. Lakin bu pazar değiştirme brüte girmenin olumsuz yansıyacağını düşünerek stopladım.
    Amma bu kadar düşüşün pazar değişikliği kaynaklı olmaması lazım ...var bişeyler
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Yurt ıçinde 2 yurt dışında 2 olmak üzere toplam 4 FABRİKA , SATISLARININ YAKLASIK % 60 I IHRACAT , ARTAN TALEP ÜZERINE YENİ BİNA , KAPASİTE ARTIRIMI YATIRIMI , SATIS HIKAYESI , ARTAN KARLILIK , YENI ORTAKLIK VE SEKTÖR YATIRIMI DURUMU , % 100 E YAKIN HASILAT ARTISI , ÖZVARLIK ARTISI ve HIZLA BÜYÜYEN BIR SIRKET !....Takaslar oldugu gibi yerinde. Evet bir kisım hisseyle TAHTAYA HAKİM CAKALLAR ! Yukardan satıp asagıdan yerine koyarak arbitraj yapmayı yine..
    Bu fiyatlarda hisseye artık alıcı geleceginden hisse kaptirmamak için daha fazla risk alamayacaklarıdır .. Gelecek talebin gücüne ve BIST in performasina göre hisseyi hızla yukarı cekme ihtimali oldukca yüksek görülmekte...izleyip görelim...ytd

5. Türk ambalaj şirketinin Fin şirkete satışı onaylandı
    ŞİRKET HABERLERİ*- 20 Eylül 2021, 14:56

Rekabet Kurumu, ambalaj üreticisi Elif Holding'in Finlandiya merkezli Huhtamaki'ye satışını onayladı. Huhtamaki, geçen ay Elif Holding’i 412 milyon euroya satın almak için anlaştığını duyurmuştu.

*

Rekabet Kurumu, Finlandiya merkezli Huhtamaki'nin Türkiye ve Mısır'da operasyonları bulunan ambalaj üreticisi Elif Holding'i satın alma işlemine onay verdi.

Ağustos ayında anlaşmanın büyüklüğü 412 milyon euro olarak açıklanmıştı. 2020'de Elif'in net satışları yaklaşık 163 milyon euroydu. Şirket yaklaşık 1500 kişiyi istihdam ediyor.

Anlaşma kapsamında Elif, Huhtamaki'nin esnek ambalaj iş segmentinin bir parçası olacak.

Satın almanın finansmanını desteklemek için Huhtamaki, aynı zamanda işlemde danışman olarak da görev yapan Citi ile 500 milyon dolarlık bir köprü finansman anlaşması imzalamıştı.
    Evet bugünkü Borsa Gundem den alintı.
    Berkosanla yakin sektör sayılır. Benzer olarak yurtici ve yurtdısı operasyonları var.
    CIDDI , GÜVENILİR , ITIBARLI , PROFÖSYONEL satış böyle olur evet !
    Berkosan CEO SUNA , YONETİMİNE VE ANLASTIKLARİ DANISMANLIK ARACILIK KURULUSUNA ÖRNEK OLSUN !..YTD.

6. Ne oldu burda konuşan bı arkadaş vardı sustu ya

7. BERKOSAN SU AN YASANAN DURUM :
    Evet ..sirket hisselerinin 1 Ekim tarhinden itibaren alt pazara gececegi haberinden sonra ÖZELLIKLE KREDILI MAL TASIYANLARLA ! ( ki bende bir miktar kredili mal tasıyanlardandım ve bu cakallara yedirmemek ve paydaslarıma zarar vermemek adına baska bir hissede satış yaptım ) BU DURUMU KULLANMAK ISTEYEN CAKALLAR VE LEŞ KARGALARİ
    nın Hisseyi dahada düsürerek zor durumda kalan ve satmaya mecbur olan bu yatırimciların hisselerini ÖLÜ FIYATINA almak istemeleri ...Bunun icinde hisseyi dahada baskılamaları ve alıs tarafını zayif tutmalarıdır..süreç birkaç gün daha devam edebilir.. ( TABİ BU KELEPIR DURUMU GÖRÜP HISSEYE ANİ TALEP DALGASİ GELMEDİĞİ SÜRECE ! ki her an gelebilir..) sonrasında ise sirket hisseleri mutlaka hak ettigi degerlere elbet gelecektir..
    Bakalım bir karsılastıralim aynı sermayelerdeki bir TGSAŞ , bir KAPLAMIN bir SEKUR a...sabır sadece.. Kendi düşuncelerimdir ! Ytd

8. 2 gün daha en fazla dar alanda kısa paslarla... uzatmaları oynayarak kalan ve sıkışık zorda olan birkaç garibanin daha elindekini almaya...
    Evet..KAPLAMİN , TGSAŞ , SEKUR....gibi hisseler o fiyatlarda orada durdugu sürece BERKOSAN da burada kalmayacak bu gruba dahil olacaktır mutlaka...
    Ilahi adalet bu sabirlı magdur yatırimciları sevindirecektir..piyasa dinamikleri mutlaka bu durumu görüp fiyatlayacaktır..
    Bu SÖMÜRGEN ASALAK CAKAL HARAMZADELERE de dersini verecektir..Biz burda olacagız 2023 e kadar izleyip görecegiz evet...ytd

Sayfa 462/625 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •