Sayfa 607/620 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon
Arama sonucu : 4954 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Son15dk devre kesmesi normalmi sizcede art niyet yokmu her zaman yazdım yönetim bu kağıdın ayaklarina pranga bu yönetime 2koyun gidemez yazıklar olsun söyleyecek söz bulamuyorum

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Usta bilançoya kadar dökme gayretimi bu hareketler
    bilgi ve tecrübelerimiz bilanço iyi gelecek diyor..tabi şirket yönetimi herhangi bir alavare ,dalavere yapmaz ise ?? sütten çıkmış ak kaşık arıyorsak ne yazık ki borsamızda öyle hisseler bir elin beş parmağını geçmez...bu güne kadar yaptığımız yatırımlar da o elin beş parmağı dışındaki hisselere idi...elhemdüllilah bu güne kadar fazlası ile kazandık...bundan sonra da bilgi ve tecrübelerimize güvenmeye devam etmek istiyoruz...tahtada algı amacı ile kim ne yapıyorsa yapsın ....ben beklemeye devam ediyorum..

her zaman söylüyorum bu hisse al unut hissesi...sığ bir hissedir...bundan sonra da çok sık bu tür hareketleri göreceğiz...yani belli bir çıkıştan sonra sert düşüşleri..bunu bilerek yatırım yapmak lazım...

daha iki yıl önce vbtyz hissemi 57 lerden maliyet yapmıştım...hem de yüklü bir şekilde....vbtyz i ta 32 tl lere kadar düşürmüş idiler..ardından da 85-90 ları görmüş ve tekrar gevşerken 78 tl den ayrılmış idim..benim satışımdan sonra ise bir iki ayda 140-150 tl leri gördü...düşük sermaye ve yüksek karlı olan hisseler sahipsiz değildir...eninde sonunda birileri gelir hakettiği değeri verir arkadaşlar..

berkosanda çok şükür zararda da değiliz...bence şikayet eden arkadaşlar her şey müsait iken neden çok daha fazlasını kazanamıyoruzun derdindedirler...bu doğrudur ama bazen gerektiğinde az ile de yetinmek gerekiyor....aza razı olmayan çoktan mahrum kalırmış arkadaşlar....sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu hissede öyle çok konuşulacak kap haberleri de yok ....çünkü henüz bebeklik aşamasındadır....yavaş yavaş büyüyor..ama istikrarlı ve emin adımlar ile...bu hissede en değerli kap haberleri bilanço kaplarıdır...bence akıllı bir yatırımcı için bu bilançolar yeterdir artar bile...beklemeyi bilmek lazım...tabi lazım olmayan para ile ...1-3 yıl içinde çok ilginç gelişmeler bekliyorum bu hissede...tabi o vakte kadar kim sağ kim selamet bilemiyorum..sabrımız da o kadar olabilir mi ?? yine bilemiyorum...

emin olun borsa altından da dolardan da daha çok kazandırıyor....kriptoları ise bilmiyorum...kriptolarda risk çok yüksek...hareket marjları da çok yüksek...ben kriptoları hayali para olarak bakıyorum ve bu güne kadar da almak için inleme dahi yapmadım...bundan sonra da yapmayacak ve almayacağım da...borsa akıllı yatırımcı için en güzel yatırım aracıdır..borsacı dede boşuna borsanın olduğu bir ülkede fakir kalmak aptallıktır demiyor....

bakın 3-5 yıl öncesinde kendim dahi zekata muhtaç biriydim...çalıştığım iş yerinde bu günün 500-1000 tl si için patrondan zam alabilmek için tam üç defa görüşmüş biriyim..ama ne yazık ki o azıcık zamı bile alamadım...üstelik de iki kişinin işini yapmama vede patron bizzat akrabam olmasına rağmen...

bu gün kalkıp sermayemi patronuma söylesem gelip benden borç istemesinden korkuyorum.. red etmeyi de bilmiyorum...o yüzden de kimseye açıklamıyorum...bunu neye borçluyum ?? birincisi yüce ALLAH a....ikincisi de aracı olan borsaya.... üçüncüsü de bilgi ve tecrübelerime....

doğru hisseyi doğru yerden vede lazım olmayan sermaye ile aldıktan sonra gerisini pek de düşünmemek lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Allah gönlüne göre versin keko dostum. Allah kazandıklarını ailenle ve sevdiklerinle sağlıkla huzurla mutlulukla harcamayı nasip etsin inşaAllah

5.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Allah gönlüne göre versin keko dostum. Allah kazandıklarını ailenle ve sevdiklerinle sağlıkla huzurla mutlulukla harcamayı nasip etsin inşaAllah
    çok teşekürler dostum...tüm ortaklara da başarılar diliyorum...ALLAH gönüllerinize göre versin diyorum...borsada sabır çok önemlidir..yatırımcı olmanın ilk şartı bence budur...aksi halde daldan dala atlayarak sermayemizi tüketiriz...bunu geçmişte çok yaşamış biri olarak söylüyorum...

biliyorum sabır çok sıkıcıdır ama inanın vakti gelip de meyvesini yediğimizde çok tatlı oluyor...

6. Scumtech yaygarası ile 53>38 fiyatlamasını dökerek yaptılar ve hızlıca fiyatlamayı 52 ye çektiler,bu bir tesadüf mü ..?
    İnanmayanlar satışlar var kanımca..
    İyi de oluyor bence..

7. Eğer tahta 38 den kalkıp ufak ufak 44-45 e toparlasa idi üzerine ortadoğu kargaşasına rağmen..!
    O zaman hisse övülecekti..
    Bazıları var hemen şirkete giydiriyor ve kafa bulandırıyor..
    Yahu burası türkiye amerika mı sandınız..
    Patronların hepsinin eli cebinizde,bizim arka planda mücadelemiz haramilere karşı sürüyor..
    Bol kazançlar..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hissede öyle çok konuşulacak kap haberleri de yok ....çünkü henüz bebeklik aşamasındadır....yavaş yavaş büyüyor..ama istikrarlı ve emin adımlar ile...bu hissede en değerli kap haberleri bilanço kaplarıdır...bence akıllı bir yatırımcı için bu bilançolar yeterdir artar bile...beklemeyi bilmek lazım...tabi lazım olmayan para ile ...1-3 yıl içinde çok ilginç gelişmeler bekliyorum bu hissede...tabi o vakte kadar kim sağ kim selamet bilemiyorum..sabrımız da o kadar olabilir mi ?? yine bilemiyorum...

emin olun borsa altından da dolardan da daha çok kazandırıyor....kriptoları ise bilmiyorum...kriptolarda risk çok yüksek...hareket marjları da çok yüksek...ben kriptoları hayali para olarak bakıyorum ve bu güne kadar da almak için inleme dahi yapmadım...bundan sonra da yapmayacak ve almayacağım da...borsa akıllı yatırımcı için en güzel yatırım aracıdır..borsacı dede boşuna borsanın olduğu bir ülkede fakir kalmak aptallıktır demiyor....

bakın 3-5 yıl öncesinde kendim dahi zekata muhtaç biriydim...çalıştığım iş yerinde bu günün 500-1000 tl si için patrondan zam alabilmek için tam üç defa görüşmüş biriyim..ama ne yazık ki o azıcık zamı bile alamadım...üstelik de iki kişinin işini yapmama vede patron bizzat akrabam olmasına rağmen...

bu gün kalkıp sermayemi patronuma söylesem gelip benden borç istemesinden korkuyorum.. red etmeyi de bilmiyorum...o yüzden de kimseye açıklamıyorum...bunu neye borçluyum ?? birincisi yüce ALLAH a....ikincisi de aracı olan borsaya.... üçüncüsü de bilgi ve tecrübelerime....

doğru hisseyi doğru yerden vede lazım olmayan sermaye ile aldıktan sonra gerisini pek de düşünmemek lazım...
    Kitabın tam orta yerinden özetlemişsiniz abi herkese hayırlı bereketli kazançlar dilerim.

Sayfa 607/620 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •