Sayfa 596/619 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606 ... SonSon
Arama sonucu : 4948 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. yönetim kadar yalancı adı şeref yoksunlari cigersizler para için her şeyini satanlar bilerek ve kasten bilançosu geciktiriyorsunuz mubaerek ramazanda neyin pesindesiniz kağıt yüzde otuz geri gelmiş yalandan fiyat hareketi kap atıyorsunuz sizlere soyliyecek söz bulamıyorum namusuzlar

2. Şirket son çeyrek 2.8 milyon civarında kıdem tazminatı ödemiş ..son çeyrek bu gider olmayacak..
    Küçük ama kıymetli bir detay..

3. Sırbistan fabrika 404 bin euro sermaye ile kurulmuş..
    Kısa sürede 2 milyon euro üzerinden %5 ini satma imkanı buldular ve buraya ilave %100 kapasiteyi artıracak yatırımı yaptılar..
    1-2 yıl sonra değeri ne olur,yaşarsak göreceğiz..

4. Bugüne baktığımız zaman berkosan piyasa değeri 35 milyon euro civarında..
    İspanya %100 bağlı ortak,değerini o da katlıyor olsa gerek..
    Ciroyu bir yılda 4 kat artırdı..
    2024/12 de sırbistan ve ispanya satışlarını 250 milyon tl bekliyorum..
    Mevcut toplam ciromuz 348 milyon tl..

5. Gelecekler,yine gelecekler..
    Ama fiyatlama oluştuğunda,en son atatp de olduğu gibi..
    Bol kazançlar..

6. Mahallenin temiz olmasını istiyorsan önce kendi evinin önünü temizleyeceksin

Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    yönetim kadar yalancı adı şeref yoksunlari cigersizler para için her şeyini satanlar bilerek ve kasten bilançosu geciktiriyorsunuz mubaerek ramazanda neyin pesindesiniz kağıt yüzde otuz geri gelmiş yalandan fiyat hareketi kap atıyorsunuz sizlere soyliyecek söz bulamıyorum namusuzlar
    Söylediklerinizin/yazdıklarınızın bir bölümüne katılmamak mümkün değil (namusuzlar ibaresine kesinlikle katılmıyorum) ancak hem berkosan özelinde hem de borsamızdaki diğer şirketlere güya yatırımcı kimliğinde gelip dolandırıcılık yapan çeşitli algı oyunlarıyla güzellemelerle ( somut veriler koymadan) önce kendisi hisse toplayıp sonra insanları alıma teşvik ederek ( sn.keko ve sn. kazançkapısı gibi somut verilerle yatırımcıları bilgilendiren değerli insanları tenzih ediyorum) bir hafta önce örneğini gördüğümüz gibi hayvansal duygular içerisinde bencilce daha fazla ve sadece kendisi kazanmak için satışlar yapan robotları tetiklediğini bilerek ky yi panikleten bunu itiraf eden hatta şirketin 12 aylık karının 250 milyon geleceğini tahmin eden ( sn.kekonun değerleme artışının kara yansıtılması durumunda böyle bir şey olabileceği yönünde uyarmasına rağmen görmemezlikten gelen) ama şimdi de bilanço algısı başlatan ş.....lere şirket ne yapsın? berkosan yöneticileri skumteki değerinin çok çok üstünde alıp aradaki farkı cebe indirselerdi ruhumuz duyarmıydı ? duymazdı.... bence dikkatli ifadeler kullanmalısınız.. hele hele gerçek bir berkosan yatırımcısı iseniz..

7. Şekerim çıktığı için ağır ifadelerin oldu ben gerçek bir berkosan yatırımcısıyim uzun zamandır kagittayim yönetim hiç bir zaman gerekli açıklamaları yapmadı bizleri bilgilendirmedi bütün olumlu söylemleri fos cikti ister istemez insan isgileniyor kasıt arıyor tüm forumdan ve yönetimden özür dilerim saygilarimla

8. Şirketle ilgili kar tahminim iyimser ifadeyle 120milyon uzeridir ama 91 milyonada raziyiz

Sayfa 596/619 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •