Sayfa 575/615 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon
Arama sonucu : 4918 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. norveç olayı sadece pastanın çileği hükmündedir...olursa çok şık ve güzel olur...ama olmazsa da sıkıntı yok...pastamız güzel sonuçta...düşük sermaye....yüksek karlılık..yüksek ihracat oranı...yüksek döviz pozisyonu...güzel finansal yapı...büyüme isteği...

bizim üçte bir karımızı yapmayan hisseler 70 bandındadır arkadaşlar....aynı sermayeye sahip olmamıza rağmen ve finansalları bizim kadar iyi olmamasına rağmen 70 civarlarından değer görüyorlar...bizim asıl hedefimiz 4 dolar seviyeleridir...umuyorum ki zamanla o hedefimize gideriz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    norveç olayı sadece pastanın çileği hükmündedir...olursa çok şık ve güzel olur...ama olmazsa da sıkıntı yok...pastamız güzel sonuçta...düşük sermaye....yüksek karlılık..yüksek ihracat oranı...yüksek döviz pozisyonu...güzel finansal yapı...büyüme isteği...

bizim üçte bir karımızı yapmayan hisseler 70 bandındadır arkadaşlar....aynı sermayeye sahip olmamıza rağmen ve finansalları bizim kadar iyi olmamasına rağmen 70 civarlarından değer görüyorlar...bizim asıl hedefimiz 4 dolar seviyeleridir...umuyorum ki zamanla o hedefimize gideriz....
    Dün ve bugün kü hareketleri normalmidir üstad,
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3. Ne yapmaya çalışıyorsun bu hareketler güven sarsar

4.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Dün ve bugün kü hareketleri normalmidir üstad,
    bilenler ve güvenenler için hiç normal değil...ama bilmeyenler nasıl algılar bilemiyorum...ben panik olmuyorum çünkü alışkınım...biliyorsunuz kat be kat kazanmaya da alıştım iki ay içinde %70 kayıp etmeye de alıştım...biliyorsunuz geçen sene vbtyz yi 55 lerden almışken iki ay içinde 32 leri görmüştü..ardından da herkesin gördüğü gibi 140-150 leri görecek kadar çıktı...sığ hisselerde hareketler agresiftir...bunu bilerek biz aldık..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Maalesef yönetimin her zamanki tutumu berkosan yönetimin namusudur ama yönetim namisizdir

6. Alan satan bilgisi veren yok mu?

7. Şirket ile görüştüm,suzan hanımla..
    Scumtech ile ilgili bildirimi bugün-yarın yapacaklarını söylediler..
    Olumlu geleceğini ümit ediyorum..

Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Ayrıca, şirkete [email protected] mail adresi üzerinden 09/11/2023 tarihli Skumteck S.A. Ortaklık ve İyi Niyet Anlaşması Hk. konulu KAP bildiriminin akıbetini sordum. Söz konusu bildirimde Skumteck S.A. firmasının alınmasıyla ilgili ".....2024 Yılı ilk çeyreği içerisinde tamamlanacaktır." şeklinde ifade belirtmelerine rağmen hala daha açıklama olmamasını ve son güncel konunun ne olduğunu sordum. Cevap bekliyorum. Sizler mail atarak firmayı sıkıştırabiliriz hep beraber.

Şirket mailime geri dönüş yaptı arkadaşlar. Aynen aşağıda yazıyorum;

"Bahse konu iyi niyet anlaşmasına ilişkin bir iki gün içinde açıklama yapılacaktır."
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Sayfa 575/615 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •