Sayfa 263/627 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 5013 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. endekste topladı yukarı anlasıldı spegin elinde mal yok yoksa coktan ohooo devre kesip yukarıya devam etmisti belkide tavan yapmıstı haber iyi cunku heleki boyle bir ekonomik ortomda ...1.74 guclu direnc zaten orayı gecerse yukarda guclu direnc 2.03 var .sonucta doviz geliri olacak ..ama dedigim gibi en buyuk sıcramayı siparis aldıgında yapar cok yakın zamanda bir siparis alırsa 2 tavan yapar diye dusunuyorum kapasite artıttıgına gore sipasriste alır haralde ..toplanıyor sanki
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. birgün flap benzeri hareket yapacak ama o gün hissede olurmuyum bilmiyorum....

3. bugun boyle olmasının bana gore tek acıklaması var spek hazırlıksız yakalandı elinde mal yok boyle bir haber gelecegini beklemiyordu cunku gecmiste kapasite kullanım haberi geldiginde tavan oldugunu ertesi gun yukselmeye devam ettigini gorduk simdi siparis alma haberleri gelirse hisse asıl o zaman yukselmesini bekliyorum gecmiste hep oyle oldu

4. Ben bu kağıtta şimdiye kadar hiç sipariş haberi okumadım

5. gecmis kap haberlerini zor bulursun zaten siparis almayalı 1 yıl olmustur daha onceleri 3-4 ayda bir siparis alırdı biyerlerin isini alırdı e ..belkide yeniden is alımı haberi gelir belli olmaz gelirse zaten yukselis sert olur o zaman .kimi zaman yıllık karı tutarında tek seferde is aldıgı oldu . .ya spegin eline mal yok ya spek ortoda yok boyle durmazdı yoksa bu hemde endeks cıkarken .

6. Sessiz atin tekmesi sert olurmus.

7. uyuyor haber bekliyor siparis haberlerinden baska bir haber kaldıramaz bunu siparis haberide ne zaman gelir mechul zaten kucuk yatırımcıda olmayan bir kagıt neyi bekliyorsa 6 yıldır dusus trendinde cıkamadıgına gore hissenin gercek spegi ortoda yok galip ozturk gelmeli ki tahtayı kaldırsın dun adese aldım 2 gunde %50 kardayım ..bunda haber ya da haberler dusmeden cok bekletir .

8. Lokomotif yolculuğa başlıyor.

Sayfa 263/627 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •