Sayfa 287/606 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 4841 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Adese birsürü şubesini kapatıyor hisse fiyat artışında rekor kırıyor berkosan şube fabrika açıyor hisse fiyatı geriye gidiyor Nasıl izah edelim

2. Smile

Sayın bdayım haklısınız. Ben de cevap vermeme taraftarıyım. Zaten fazla mesaj yazmam genelde. Ancak bu hisseyi 2 senedir izliyorum. 2 kez alış satış yaptım biraz kar ettim. Son alımlarımıda 1.65 den başladım. 2 senelik enflasyonu hesaba katarsam %15 zarardayım. Elinde hisse olan forumdaşlarında karda olduklarını düşünmüyorum. Yükseliş olduğunda yeni alıma fırsat vermeye bilirler. Bu nedenle cevap yazdım.

Daha da cevap yazmam.

3.  Alıntı Originally Posted by hissebey Yazıyı Oku
    Sayın bdayım haklısınız. Ben de cevap vermeme taraftarıyım. Zaten fazla mesaj yazmam genelde. Ancak bu hisseyi 2 senedir izliyorum. 2 kez alış satış yaptım biraz kar ettim. Son alımlarımıda 1.65 den başladım. 2 senelik enflasyonu hesaba katarsam %15 zarardayım. Elinde hisse olan forumdaşlarında karda olduklarını düşünmüyorum. Yükseliş olduğunda yeni alıma fırsat vermeye bilirler. Bu nedenle cevap yazdım.

Daha da cevap yazmam.

yeni üyeler bende herzaman şüphe uyandırmıştır hele olumsuzluk pompalıyorsa neyse su akar yolunu bulur

4. Milletin hücuma geçme vakti geldi.
    İç sesim konuştu.

5.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    milletin hücuma geçme vakti geldi.
    Iç sesim konuştu.
    millet şimdiye kadar hücuma niye geçmedi de şimdi geçsin mantıklı bir izahı var mı

6.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    millet şimdiye kadar hücuma niye geçmedi de şimdi geçsin mantıklı bir izahı var mı
    1.30’dan alma hedefinde olduğunuzu daha önce söylemiştiniz. Şüphe oluşturarak insanların satmasını ve hissenin buraya düşmesini mi sağlamaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum.

Bilinmeyen bir şeyler biliyorsanız onu paylaşın bence, böyle bir şey yoksa şüphe bulutu oluşturmaya çalışmak yerine 1.30’a gelmesini beklemeniz daha uygun olur.

Görüşlerinizi okuyup değerlendirenler kendi kararlarını vereceklerdir, tekrar tekrar aynı şeyleri söylemeniz farklı niyetleri düşündürüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Olmadığı belli değil mi?
    İç ses,dedim ya...
    Şöyle de bir ihtimal var:Bilanço iyi gelecek...
    Son düzenleme : asuzm; 08-11-2018 saat: 12:58.

8. Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (1 üye ve 11 ziyaretçi)

asuzm

Çalı arkasındakiler....
    Hareket başladı mı atlarlar...

Sayfa 287/606 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •