Sayfa 295/611 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 4883 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bilançoları bıraz inceledim korkunç . özkaynaklarını yemiş bitirmişler resmen

borsadaki şirketlerin % 80 zarar açıklamış % 30 u iflasın eşiğine gelmiş durumda

borsadan hısse alırken çok dikkat edilmeli bu satten sonra ytd.

ben de demiştim demeyeceğim ama siz de yeni demişsiniz dikkatli olmalı dedim o kadar
    yaş sormayı bırakalım önerilere değer verelim
    hepinize saygılar

2. iztrm-brksn-flap-adese aynı makineden çıkma hisseler farkları yok....bunlardan 3 ü yaptı yapacağını sıra bizde inşallah....tarih bilmek zor ama hareket spek aynı....

3.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    ben de demiştim demeyeceğim ama siz de yeni demişsiniz dikkatli olmalı dedim o kadar
    yaş sormayı bırakalım önerilere değer verelim
    hepinize saygılar

yanlış anlamışsın beni canım zarar açıklayan şirketler için dedim berko için demedim

ayrıca sen benim işime çok yarıyorsun yazmaya devam et böyle

4. brksn hisse miktarımı artırmaya karar verdim umarım uzun vade üzmez bizi....bol şans...

5. Tarafsız gözlemimdir. hem teknik hem temel verilere göre bu işi bilenler. xxtrader-bdayım.

6.  Alıntı Originally Posted by hissebey Yazıyı Oku
    Tarafsız gözlemimdir. hem teknik hem temel verilere göre bu işi bilenler. xxtrader-bdayım.
    sagol ortak inşallah meyvesini alırız...bu hissenin şimdilik spekülatif hisseler kategorisinde olduğunu unutmayalım ona göre para ayıralım....benim 20 bin lotum var bu hissede normalde olması gerekenden fazla ama şirkete güvendiğim için yatırdım...

7. esas faaliyet karını % 100 artırmış berko paşa geçen yıl 3.milyon 333 binmiş bu yil 9 aylıkta 6 milyon 595 milyon olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    esas faaliyet karını % 100 artırmış berko paşa geçen yıl 3.milyon 333 binmiş bu yil 9 aylıkta 6 milyon 595 milyon olmuş
    Asıl bombayı son ceyrekte patlatacak ispanya daki fabrika ekimde acıldı katkısı son bilanço da güzel bir artış olacak.

Sayfa 295/611 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •