Sayfa 352/615 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. 2019 da yalitima zorunluluk çalışmaları 2019 yılına enerji bakanlılığının enerji tasarufu çalışmasına yeni teşvikleklerle birikte geliyor.yakında haberi gelecek inşallah.ytd.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Uçacaksa işte böyle uçar

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    2019 da yalitima zorunluluk çalışmaları 2019 yılına enerji bakanlılığının enerji tasarufu çalışmasına yeni teşvikleklerle birikte geliyor.yakında haberi gelecek inşallah.ytd.

Sm-n920c cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

berkosan için gerçek değeri olan haber bence budur varsa böyle bir çalışma ve haberi yakında çıkarsa
    işte buna ben haber derim ve fiyata bakmadan alırım umut tacirliğine son .
    Yakında bekliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    berkosan için gerçek değeri olan haber bence budur varsa böyle bir çalışma ve haberi yakında çıkarsa
    işte buna ben haber derim ve fiyata bakmadan alırım umut tacirliğine son .
    Yakında bekliyoruz
    Böyle bir haberde 2.8xx li fiyatkardan bile korkmadan dalarım.. Hacim düştü sıkıştı fiyat da düşmedi. Şahsen 4 iş günüdür takip ediyorum .. Kademeli alacağım gelecek hafta.. Üsten sat alttan koy düzeni bozulacak gibi duruyor ki
    Kırılma anı o an olacak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Endeks yüzde 2 ye yaklaşmış berko halen aynı yerinde bekleyenler için zor bir süreç

5. Bu arada yine berkosan endekse bağlı değil diye yorumlar gelebilir ..o zaman endeks düşerken de düşmesin

6. Deli gibi mal topluyorlar falan diye de yorumlar var bence mal toplama falan yok toplanmış malı dağıtma var

7. 400 den fazla hisse içinde bir tek BRKSN üzerinde odaklandığın ve sürekli olarak elinde kağıt bulunan (tanımadığın) bizleri kağıt dağıtılıyor diye hiç bir karşılık beklemeden sürekli uyardığın için minnettarız.

8. BİST 30 senetleri yüzde 2 yukarıda daha ne diyeyim

Sayfa 352/615 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •