Sayfa 611/611 İlkİlk ... 111511561601609610611
Arama sonucu : 4883 madde; 4,881 - 4,883 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Faizlerde pik seviyeleri gördüğümüzü düşünüyorum..faiz tarafında stabilizasyondan sonra döviz tarafında eylül ayından itibaren yukarı yönlü hareket beklerim ki ülkeye döviz girsin..
    Bu durum gelirlerinin %73 ünü dövizle oluşturan berkosanı kamçılayacaktır..
    Bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Haftayı 50 ve üzeri kapatırsak rahatlayacağız..
    Üzerine güzel bir bilanço ile hedefe koşarız..
    inşALLAH olur dostum...beklentilerimiz büyük...bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. arkadaşlar son günlerde (twiteer hesabımdan da paylaştım) tv lerde istanbulun kentsel dönüşümü ile ilgili haberler çıkıyor...iki üç gün önce kentsel dönüşüm için 485 milyar tl lik bir kaynağın ayrıldığı haberi çıktı tv de....berkosanın istanbula yakın olması ve güçlü yapısı ile bu işten güzel bir gelir etme potansiyeli var...bu hisseyi uzun vadeli düşünenler için güzel gelişmeler bunlar...bu dönüşümden alacağı paylar çok değerli...

biliyorum türkiyede berkosan gibi bina yalıtımı için ürün üreten çok firma var....hatta berkosandan çok daha büyük şirketler var...ama bekosan küçük bir şirket olduğu için alacağı pay cirosunu ve karlılığını katlayacaktır...dolayısı ile berkosana etkisi katmerli olacaktır...sürekli söylediğim gibi bir kaç yıl içinde berkosandan güzel aşamalar kaydetmesini bekliyorum...ciro ve karlılıkta level atlamasını bekliyorum...

kendim için sabır sabır sabır diyorum...sabır genelikle acıdır ama vakti gelip de meyvesi yenilmeye başlandığında ise çok tatlı olacaktır...düşük sermaye...yüksek karlılık...güzel finansal yapısı...kendince yüksek döviz pozisyonu...yüksek ihracat...yurtiçinde ve dışında güçlü fabrikaları...büyümeye odaklı hedefleri..bunlar uzun vadeli yatırımcılar için bulunmaz özeliklerdir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 611/611 İlkİlk ... 111511561601609610611

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •