Sayfa 465/611 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 4883 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Sirket sahiplerine ve yönetime GUVENSIZLIK ve ITIBAR KAYBI cok yuksek..Bu nedenle de hisseye talep gelmiyor piyasadan...
    Kaldı ki hala sirket paylarinin satışiyla ilgili bir haber gelisme yok ! Insallah yine bir KANDIRMACA HILE , OYUNA GETIRILMEZ kücuk ortaklar..izliyoruz evet..ytd

2. Bir donem 3...4...lü rakamlardayken KAPLAMINLE ayni fiyatlardaydı..yine bu forumda yazmiş karsilastirmistik. KAPLAMIN aldi basini gitti..BERKOSAN sürünmeye devam... ITIBAR , GÜVEN , YÖNETİM farkı evet..ytd

3. Napcaklar turşusunu mu kuracaklar.Elbet hisseyi çok yukarılara yülseltip ky ye kapama yapıp 4_5 sene surundurup malları üçte bir fiyatına yeniden toplamak isteyeceklerdir.

Ytd degildir.
     Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bir donem 3...4...lü rakamlardayken KAPLAMINLE ayni fiyatlardaydı..yine bu forumda yazmiş karsilastirmistik. KAPLAMIN aldi basini gitti..BERKOSAN sürünmeye devam... ITIBAR , GÜVEN , YÖNETİM farkı evet..ytd
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. alt pazara alınıp sert bir şekilde düşünce yatırımcı ilişkilerini arayıp, neden şirketin hissesine sahip çıkmayıp bu kadar kısa sürede hızlı düşmesine izin verdiğimi sorduğumda, belli ki yılların kaşarı olan zat," fiyatı piyasa belirler" diye aymazca bir cevap verince kimlerle muhatap oldugumu anladım!
    endex nereden nereye geldi, bu anasını sattımın piyasası endex çıkarken nedense ugramayı akıl edemiyor!

sorun değil ablası, buralardan da maliyetleniriz. daha az paraya daha fazla mal fırsatı doğduysa degerlendiririz...sen aymazlıgına doyma emi

5.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    alt pazara alınıp sert bir şekilde düşünce yatırımcı ilişkilerini arayıp, neden şirketin hissesine sahip çıkmayıp bu kadar kısa sürede hızlı düşmesine izin verdiğimi sorduğumda, belli ki yılların kaşarı olan zat," fiyatı piyasa belirler" diye aymazca bir cevap verince kimlerle muhatap oldugumu anladım!
    endex nereden nereye geldi, bu anasını sattımın piyasası endex çıkarken nedense ugramayı akıl edemiyor!

sorun değil ablası, buralardan da maliyetleniriz. daha az paraya daha fazla mal fırsatı doğduysa degerlendiririz...sen aymazlıgına doyma emi
    👍👏👏😊 süperdi !

6. Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Almanya'dan Türkiye'ye yakın markaj! Sıraya girdilerTürkiye ‘yakın üretim' için Alman markajında. Türkiye'deki Alman sermayeli şirketlerin önümüzdeki yıl için ticari gelişim beklentileri, anketin yapıldığı ilk yıldan bu yana hiç olmadığı kadar olumlu. Türkiye'deki Alman sermayeli şirketlerin yüzde 70'i mevcut ticari ortamı olumlu değerlendiriyor. AHK Türkiye Başkanı Dr. Markus C. Slevogt, “Almanya'dan dernek, birlik ve şirketlerden oluşan heyetlerin ziyaretleri söz konusu. Yatırım olanakları için kapımızı çalıyor olmaları somut bir ilginin göstergesi” diye konuştu.

Dünya Gazetesi22 Kasım 2021 Pazartesi 13:18 | Son Güncelleme: 22 Kasım 2021 Pazartesi 13:18

Evet ..Eger hisse satışı icin SAMIMI VE GERCEKÇILERSE bu heyetlerle de pekala satıs yeni yatirim ve ortaklik icin gorüsebilirler pekala !
    Ne yapalım sirketin paydası kücuk ortagiyiz nede olsa..CORBADA BIZIMDE TUZUMUZ OLSUN !.. Satıs icin sözlesme yapilan danismanlik sirketi malum KUYRUĞU KISMIŞ , BECEREMEMIS OLMALI KI yakında sirketle yapilan anlasmadan vazgecildi haberi gelebilir..
    Izleyip gorecegiz komediyi...ytd

8. Belkide satılmıştır bile.İmza günü bekleniyordur.Bilinmez..

Ytd degildir
     Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Almanya'dan Türkiye'ye yakın markaj! Sıraya girdilerTürkiye �yakın üretim' için Alman markajında. Türkiye'deki Alman sermayeli şirketlerin önümüzdeki yıl için ticari gelişim beklentileri, anketin yapıldığı ilk yıldan bu yana hiç olmadığı kadar olumlu. Türkiye'deki Alman sermayeli şirketlerin yüzde 70'i mevcut ticari ortamı olumlu değerlendiriyor. AHK Türkiye Başkanı Dr. Markus C. Slevogt, �Almanya'dan dernek, birlik ve şirketlerden oluşan heyetlerin ziyaretleri söz konusu. Yatırım olanakları için kapımızı çalıyor olmaları somut bir ilginin göstergesi� diye konuştu.

Dünya Gazetesi22 Kasım 2021 Pazartesi 13:18 | Son Güncelleme: 22 Kasım 2021 Pazartesi 13:18

Evet ..Eger hisse satışı icin SAMIMI VE GERCEKÇILERSE bu heyetlerle de pekala satıs yeni yatirim ve ortaklik icin gorüsebilirler pekala !
    Ne yapalım sirketin paydası kücuk ortagiyiz nede olsa..CORBADA BIZIMDE TUZUMUZ OLSUN !.. Satıs icin sözlesme yapilan danismanlik sirketi malum KUYRUĞU KISMIŞ , BECEREMEMIS OLMALI KI yakında sirketle yapilan anlasmadan vazgecildi haberi gelebilir..
    Izleyip gorecegiz komediyi...ytd
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 465/611 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •