Sayfa 605/618 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Usta neler oluyor
    son günlerde saat 17:10 da mesaimi bitiriyorum o yüzden de seans kapanışına kadar iş yerinde izleyemiyorum...kalan son 10 dakikayı çocuğumu okuldan alırken izleyebiliyorum...yorumunu yeni gördüm dostum...açıkçası ben bir sıkıntı görmüyorum...biliyorsunuz bu hissede ben de çok yüklüyüm...ama hisseme güveniyorum ve inanıyorum o yüzden de günlüklere pek takılmıyorum....bu hisse kaliteli ve sığ bu yüzden de hareketleri her zaman sert oluyor...

teknik olarak 50 nin üzerinde kalabilirsek çok iyi olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. keko ustat son dönem telafuz ettiğiniz kocaer atatp megmt yemyeşil hatta tavan tavana yakın bu brksn tek kırmızı bunda ky çok galiba gemi çekmiyor ..

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    keko ustat son dönem telafuz ettiğiniz kocaer atatp megmt yemyeşil hatta tavan tavana yakın bu brksn tek kırmızı bunda ky çok galiba gemi çekmiyor ..
    ky dan mı kaynaklanıyor bilemiyorum...ama orta ve uzun vadeli yatırım yapacakların pişman olmayacağı hatta çok fayda sağlayacağı bir hisse olarak görüyorum berkosanı....zaman zaman düzeltme yapması normal..çünkü çok sığ...100 bin lot satan birisi bile düzeltmeye neden olabiliyor...bilançolarının gittikçe iyiye gideceğine inanıyorum...egeen in yolundan giden bir hisse...büyüyor...büyüyor ...büyüyor..hem de bu küçük sermaye yapısı ile...ileride değeri çok anlaşılacaktır...ben günlüğe takılmıyorum..sorun da etmiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bunda bir şey var gibi, dün neredeyse tabana oturuyordu 2 kere devre kesti, bugün oldu 1 devre kesti. Bakalım nereye kadar salacak bugün. Güven yitiriyor iyice. Siz üstadlara güven her zaman var yanlış anlamayın sakın, Bu skumtech olayında ki gibi bir haber varda dışarıya bilgi sızıyor önden işlem yapılıyor algısı var şuan bende, patronlara güvenim %1 daha fazlası değil.
    Yani düşersin endeks kötüdür bilmem ne tamam, %3-+4 düş taban göz kırpmak nedir, sürekli devre kesmek nedir?
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Bunda bir şey var gibi, dün neredeyse tabana oturuyordu 2 kere devre kesti, bugün oldu 1 devre kesti. Bakalım nereye kadar salacak bugün. Güven yitiriyor iyice. Siz üstadlara güven her zaman var yanlış anlamayın sakın, Bu skumtech olayında ki gibi bir haber varda dışarıya bilgi sızıyor önden işlem yapılıyor algısı var şuan bende, patronlara güvenim %1 daha fazlası değil.
    Yani düşersin endeks kötüdür bilmem ne tamam, %3-+4 düş taban göz kırpmak nedir, sürekli devre kesmek nedir?
    haber sızdırılıyor mu doğrusu bilmiyorum...ben de bir anlam veremiyorum...ben ilginç bir şekilde tutmayı tercih ediyorum ama aynısını size tavsiye edemem..isteyen satar isteyen de tutar isteyen de alır....ben inandığım için tutmak istiyorum...karar her zaman sizindir...

6. Diğer hisseler gibi düşse amenna, lakin her düşüşte taban yada tabana göz kırpmak nedir. Grafik tamamen çöp oldu. Bu şekilde şuan 41 43 e bile göz kırpar durumda.

7. Bayram öncesi yan tahtaların coşmasıyla paralel yukarı gitti, bayram sonrası yan tahtalarda gerileme var bu da benzer gidiyor. Haber akışı kaynaklı düştüğümüzü sanmıyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bayram öncesi yan tahtaların coşmasıyla paralel yukarı gitti, bayram sonrası yan tahtalarda gerileme var bu da benzer gidiyor. Haber akışı kaynaklı düştüğümüzü sanmıyorum..
    İşte yorum budur..

Sayfa 605/618 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •