Sayfa 500/616 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 4925 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

sayin keko, sirketi ucuzluk acisindan degil de business olarak KMPUR ile de kiyaslayabilirmisiniz?

KMPUR'dan gecmis 12 aylik finansalalrina gore ucuz tabiki de. Ikisi de ayni isi yapiyor, ayni sektordeler?

Yanlis mi dusunuyorum. Rekabet avantajlari nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    sayin keko, sirketi ucuzluk acisindan degil de business olarak KMPUR ile de kiyaslayabilirmisiniz?

KMPUR'dan gecmis 12 aylik finansalalrina gore ucuz tabiki de. Ikisi de ayni isi yapiyor, ayni sektordeler?

Yanlis mi dusunuyorum. Rekabet avantajlari nedir?
    kmpur da çok iyi şirkettir..geçmişte aldığım ve beğendiğim bir hisseydi...ben ilk beğendiğimde 30-32 civarında idi...sonradan çok çıktı...yanlış hatırlamıyorsam 120 leri gördü...kmpur adam olmuş arkadaşlar....brksn ise henüz bebek...brksnın büyümek için önünde geniş bir hareket alanı var...küçük şirketin büyümesi ile büyük şirketin büyümesi aynı değildir...çıkış marjı bebeklerde daha fazladır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. yazan çizen az güzel şirket yavas yavas gider umarım

5. Dediklerimizin sonucu yavaş yavaş geliyor

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosanı piyasa keşif ettikçe üşüşüyor...bebek büyüme hissesi....sasaya da egeene de benzetilebilecek bir yapıda...döviz gelirleri yüksek...döviz stoğu kendince yüksek..büyümek için kapasite artırıyor...avrupada başka şirketleri alarak organik olarak büyümek istiyor...finansalları iyi ...

ülkemizde ekonomik kriz had safhaya ulaşmış ve piyasa neredeyse durmasına rağmen güzel karlar yapabiliyor...piyasa canlandığında kim bilir ne ciro ve karlar yapabilecek ???

bu tür hisselerin fk ları 20-40 aralığında...bizimki sadece henüz 10 da...yani 2 ile 4 kat artma olasılığı var....bakalım piyasamız nasıl bir yön belirleyecek..sabırla bekliyoruz...
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    BRKSN ın 28-30 tl leri direnç bölgesidir arkadaşlar..doğruya doğru kısa sürede 19 tl den en yüksek zirvelerine geldi..burayı biraz aşmakta zorlanabilir...çünkü hem geçmişte maliyet yapanlar var hem de yeni girenlerin karlı pozisyonları var...bu yüzden de satış çekmesi normal...bu bölgenin aşılmasını bekliyorum...aşarsak !! teknik olarak çanak katlaması olan 40,00-45,00 aralıkları hedef olur.....realizasyon bittikten sonra tekrardan direnç bölgemizi test edip geçmesini bekliyorum...ben hiç bir şekilde dokunmadan tutmaya devam ediyorum..bakalım nasipte neler olacak ??
    geçen hafta bu yorumu yapmış idim...son bir kaç gündür realizasyon bitmişti...beklediğim gibi olası çıkış tepkisi sert oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosanı piyasa keşif ettikçe üşüşüyor...bebek büyüme hissesi....sasaya da egeene de benzetilebilecek bir yapıda...döviz gelirleri yüksek...döviz stoğu kendince yüksek..büyümek için kapasite artırıyor...avrupada başka şirketleri alarak organik olarak büyümek istiyor...finansalları iyi ...

ülkemizde ekonomik kriz had safhaya ulaşmış ve piyasa neredeyse durmasına rağmen güzel karlar yapabiliyor...piyasa canlandığında kim bilir ne ciro ve karlar yapabilecek ???

bu tür hisselerin fk ları 20-40 aralığında...bizimki sadece henüz 10 da...yani 2 ile 4 kat artma olasılığı var....bakalım piyasamız nasıl bir yön belirleyecek..sabırla bekliyoruz...
    BRKSN ın 28-30 tl leri direnç bölgesidir arkadaşlar..doğruya doğru kısa sürede 19 tl den en yüksek zirvelerine geldi..burayı biraz aşmakta zorlanabilir...çünkü hem geçmişte maliyet yapanlar var hem de yeni girenlerin karlı pozisyonları var...bu yüzden de satış çekmesi normal...bu bölgenin aşılmasını bekliyorum...aşarsak !! teknik olarak çanak katlaması olan 40,00-45,00 aralıkları hedef olur.....realizasyon bittikten sonra tekrardan direnç bölgemizi test edip geçmesini bekliyorum...ben hiç bir şekilde dokunmadan tutmaya devam ediyorum..bakalım nasipte neler olacak ??
    kesinlikle öyledir dostum...brksn da düzeltme bitti görünüyor...tekrardan yukarıya hareketlenme bekliyorum...28-30 tl ler güçlü dirençlerdir ama berkosandaki iştahı gördüğümde bir iki denemeden sonra oranın aşılacağını düşünüyorum..
    04,01,2024 günü ve bir gün sonrasındaki yorumum da bu şekilde idi..

8. Son çeyrekteki performansını devam ettirirse şayet, yıl sonu bilançosunda gayet esaslı bir kâr rakamı görebiliriz...Değerleme farkından gelecek olandan ayrı...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 500/616 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •