Sayfa 597/619 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607 ... SonSon
Arama sonucu : 4945 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. benim tahminim 90-95 milyon net kar gelir yıl sonunda...özsermaye de 130-170 milyon civarı artar....sayın kazançkapısı dostumuzun da söylediği gibi avrupadaki şirketleri çok agresif büyüyor...bir yılda tam 4 kat ciro büyümesi yaşamışlar...avrupada ayrıca ünlü otomobil firmalarına da üretim yapıyor olmalılar....

öz sermayesi hızlı artıyor arkadaşlar...bunun anlamı bedelsiz potansiyeli yükseliyor...önümüzdeki bir iki yılda artık sırf bedelsiz potansiyeli için bu hisseyi alacak yatırımcılar ortaya çıkacak..tıpkı egeen,konya...v.b bizim için önemli olan ciro ve karın agresif artıyor olması yani büyüyor olmasıdır...

bu tür sermayesi düşük hisselerde hareketler çok sert olur....gördünüz iki ayda 19 dan 55 leri görerek üç katlık bir primi görebildik...yine yapılan baskılar ile de 56 dan 38 i görebildik...38-40 aralığında artık destek oluşmaya başlıyor...bu tür hisselerde maximum fayda sağlayabilmek için sabırlı olmak şart....lazım olmayan sermaye ile uzun süre tutmak lazım...herhangi süpriz olumlu bir gelişmede bu hisse çok kısa sürede büyük primler yapabilecektir...

piyasa bu tür kaliteli ve düşük sermayeli hisseleri seviyor...kolay kolay piyasa bu tür hisseleri sahipsiz bırakmaz...panik yapmadan ve mümkün ise uygun yerlerden takviyeler yaparak uzun vadeli tutmak lazım...

ben tüm ortaklara başarılar diliyorum...bilançoyu da merakla bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. berkosanda zirveyi 30 tl olarak belirleyen ve her ne zaman oraya geldiğinde satış yaparak baskı kuran eski tahta yapıcı ve ekibi sık sık forumlarda moral bozmaya çalışıyorlar...umuyorum ki onların beklentisi gerçekleşmez...berkosanın düşmesi için avuçlarını ovuşturuyorlar ve ağızları sulanıyor....umuyorum ki berkosan yatırımcısı onlara bu fırsatı vermez...kendim de bu fırsatın oluşmaması için elimden geleni yapacağım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosanda zirveyi 30 tl olarak belirleyen ve her ne zaman oraya geldiğinde satış yaparak baskı kuran eski tahta yapıcı ve ekibi sık sık forumlarda moral bozmaya çalışıyorlar...umuyorum ki onların beklentisi gerçekleşmez...berkosanın düşmesi için avuçlarını ovuşturuyorlar ve ağızları sulanıyor....umuyorum ki berkosan yatırımcısı onlara bu fırsatı vermez...kendim de bu fırsatın oluşmaması için elimden geleni yapacağım...
    usta umarım mesaj yerine ulaşmıştır.

Dipsiz kuyu mübarek.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Ah be canım tahtanın canına okudun ya, alacağın olsun hissedar.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

6. Yolumuz uzun arkadaşlar. Böyle bir şirket , böyle bir finansal , böyle bir ufak firma bulunmaz hint kumaşı BİST'te. Düşüşler eklemek için fırsat bile doğurur şirkete inanan için.

Düşerek her gün aldırtıyor kendini mübarek .. Aşağı yönlü risklerde azalıyor.. Uzunculara fırsattır bu günler.. Moral bozacak adam zaten borsaya girmesin.. Syglr

8. bu gün son alışlarımı da yaptım sayılır arkadaşlar...41,00-41,50 aralıklarından topladım...bakalım nasipte neler olacak...50 tl üzerinden dahi almaya niyetlenmiş idim ama nasip olmamıştı...bu gün gözümü karartıp aldım...ne oluyorsa olsun...sabır etmeyi göze alıyorum..küçük hisse ....karlı hisse...bilançoları iyi geldiği sürece bir sıkıntı görmüyorum...

Sayfa 597/619 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •